Matematik Richard Kollár chce pre neočkovaných veľmi tvrdé obmedzenia

Nie, to nie sú slová majiteľa farma firmy alebo farma lobistu, ale matematika. Matematika, ktorý sa zrazu vynoril počas “pandémie” ako nejaký odborník na vírusy.

Pán matematik je odborník aj na liečbu. Síce v mnohých štátoch Ivermektín je účinný /príklad rozvojové krajiny, Portugalsko, Austrália), on ako imaginárny lekár a farmaceut tvrdí, že nie. Je otázne koľko mu zaplatili farma firmy za propagáciu očkovania.

V tejto vete však poodhalil to, čo sa píše na alternatíve už dlhodobo. Proti novým mutáciam sa budú robiť nové očkovacie látky a nanovo sa bude očkovať. Najhoršie je, že práve vďaka očkovaným sa tvoria silnejšie a odolnejšie mutácie.

zdroj tvrdení jeho fb: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10114853245069633&id=2247644&anchor_composer=false

Na vytváranie rezistentných mutácii vďaka očkovaniu upozorňuje aj jeden z komentujúcich:

Ak chcete komentovať niektoré názory a nemáte ich správny názor, dostanete blok. Podobne to je v médiach, kritizuješ vakcíny – nemáš právo vystupovať v médiach.

V komentároch má zaujimavé názory a aj zaujimavý totalitný názor horných desaťtisíc. Tu si môžte prečítať vyjadrenia Petra Lednického, osôbku figurujúcu v peňtáckych firmách:

https://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Lednick%FD&MENO=Peter&SID=0&T=f0&R=0

Aj Zuzana Sliacká má rada obmedzovanie druhých, cíti sa ako diktátorka.

 

Matematik Kollár odporúča aj očkovanie vakcínou Astrazeneca, manipuluje aj ohľadom účinnosti tejto vakcíny voči mutáciam.

Takéto závažné komplikácie po očkovani Astrazenecou opisuje jedna žena, ide o pomerne časté nežiadúce účinky, kedy po tejto vakcíne ľudia strávia niekoľko dni s teplotami v posteli, niektori skončili v nemocnici alebo aj zomreli.

Na ženu, ktorá chcela povolenie svadieb reagoval Kollár takto:

Zuzka má len vakcinačnú cestu:

Keď má niekto iný názor ako matematik Kollár, nastáva blokácia.

Pán matematik Kollár je skutočný ľudomil, podobne si môžme predstaviť vodcov totalitných režimov, užíval by si možno aj na čele gulagov, alebo koncentračných táboroch…dozorovanie a šikana by mu evidetne išla.

Pozrel som si matematika vo vyhľadávači a pán pôsobil v USA, podobne ako Čekan, Heger…

zdroj: https://uniba.sk/fileadmin/ruk/veda/docprof/FMFI_UK/Kollar/CV-profesijne.pdf

Pozrel som si aj zoznam ŠTBákov na stránke cibulka.com, tam som zadal kollár. Vyhodilo mi 154 záznamov. Kedže Kollár je rodák z okresu Poprad, ten spadal pod Košice a aj pod touto oblasťou tam je viacero osôb. Ak viete ako sa volal otec Kollára a čo robili jeho príbuzni a čomu vďači za takúto svoju kariéru a výber do riadenia pandémie, poprosím napísať na náš e-mail. Naše zdroje neprezrádzame a okamžite správy mažeme, vďaka.

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Ruský minister zdravotníctva odprúča očkovať na COVID tehotné aj kojacé ženy

Ministrom zdravotníctva Ruska je Murashko. Ten strašil potrebou očkovať aj tehotné a kojacé ženy experimentálnou …

One comment

  1. Z pana matematika citit mk ultra ci podobne “úpravy”, tak ako zo Zmetkovica a spol. Ked je taky matematik tak by si mohol vediet zratat ze ked je milionpäť vsemoznych odbornikov po celom svete proti ockovaniu a jeho rizikam tak asi by stalo sa zamysliet ze na tom co hovoria a pisu nieco bude.
    Pravdepodone vsetkych takychto vyskolenych v ju-esej uz nejako upravili. Nieco musia robit aj s poslancami v bru seli….ide tam pracovat priemerny poslanec – clovek s minusmi aj plusmi a vselijakymi osobnymi manierami a behom par mesiacov ked hobori v telke tak je jak vymeneny, jak keby mu nieco uplne vymylo mozog.
    Cest vynimkam! – napr. prof. J. Keller, ten zostal svoj.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *