Skrývajú a manipulujú štatistiky o očkovaných, sú katastrofálne

Všetci sa sústredia na vojnu a tým sa kryje problém s očkovanými… Aká náhoda, že vojna sa odohráva práve v tej najvhodnejšej chvíli pre farma firmy…

Čo myslíte, ako dlho ešte budú slovenské kovidové štatistiky k dispozícii verejnosti? Mnohé krajiny ich pre katastrofálny priebeh pred verejnosťou začínajú skrývať. U nás to aktuálne nikoho nezaujíma, no ak náhodou konflikt na východe ustane a prestane zamestnávať verejnosť, bude treba začať vysvetľovať..

Ako to, že pozitívnych PLNE očkovaných je viac ako pozitívnych neočkovaných (50%+)? Bez detí je podiel PLNE očkovaných na celkovej pozitivite dokonca 55%+.
Ako to, že 33%+ (celá tretina) hospitalizovaných tvoria plne očkovaní?
Ako to, že efektivita vakcinácie voči hospitalizáciám vo vekovej skupine 20-40 rokov padá k nule? A u vekovej skupiny 35-39 rokov je dokonca záporná -45% (t. j. očkovaní majú takmer o polovicu vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie ako neočkovaní)?!
Podiel PLNE očkovaných na pozitívnych prípadoch, hospitalizáciách a pravdepodobne aj na úmrtiach každý mesiac narastie. Pritom krivka priebehu vakcinácie hlási už skoro dva mesiace exitus u všetkých dávok. Danka iste povie, že tých dávok je málo a treba ďalšie.. Budiž.. Môžeme to skúšať donekonečna, resp. do posledného mŕtveho zaočkovaného Slováka.. Kde je vôľa, tam je cesta..
Neviete, kde už mesiac trčí Sabaka?!
   Send article as PDF   

Check Also

Nemocnice zaplavujú očkovaní, média mlčia

Keď sa tak neočkovalo a pribúdali pozitívne COVID prípady média každú minútu strašili verejnosť počtami …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *