štvrtok , 13 júna 2024

Šef veľkej farma firmy vyšetrovaný pre falošný COVID pas

Prečo by si najvyšši predstaviteľ veľkej farmaceutickej firmy podvodne dal urobiť falošný COVID pas, keď vakcína ho ma chrániť pred smrťou z COVID ochorenia? Prečo by riskoval uväznenie, alebo obrovské pokuty? Vyzerá to tak, že sa bál vakcíny. Prečo by sa však bál tej úžasnej experimentálnej vakcíny? Keď všetci zapredaní lekári hovorili aká to je dobrá vakcína?

Jose Maria Fernandez Sousa-Faro je prezidentom farmaceutického giganta PharmaMar, ktorý patrí medzi najväčšie farmaceutické firmy v Španielsku. V Španielsku sa policia dostala k databáze vyše 2000 ľudí, ktorí falošne takto získali COVID pasy. V komentároch na stránkach sa spomína aj to, že takéto stránky alebo organizácie často vytvárajú tajné služby, aby mohli perzekuovať nepohodlné osoby, či už súdmi alebo vyhrážaním sa. Operácia sa nazýva Jenner. 

zdroj: https://www-abc-es.translate.goog/sociedad/abci-presidente-farmaceutica-pharmamar-y-familia-entre-2200-falsos-vacunados-covid-202205241509_noticia.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp

https://www.sott.net/article/468242-Police-charge-big-pharma-boss-with-falsifying-his-Covid-vaccination-status

Falošné potvrdenia si získavalo aj mnoho celebrit a športovcov, viď. odkaz vyššie.

https://stevekirsch.substack.com/p/ceo-of-large-spanish-pharma-company?s=r

 

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

One comment

  1. Samozrejme, že je to tak.Vy hlupáci sa nechajte aj niekoľkokrát opichať svinstvom, ktoré vôbec nie je žiadnou vakcínou a “riaditeľko”si nechá vyrobiť falošný covid pas, pretože veľmi dobre vie, že je to hnus, ktorý bol vyrobený,aby zámerne škodil zdraviu a zabíjal.Prečo výrobca nezodpovedá za účinky tejto “vakcíny” keď je taká bezpečná? Prečo musia “očkovaní”podpisovať akýsi informovaný súhlas? Vakcína je len taká, ktorá má v sebe oslabený vírus, či bacil a poskytuje úplnú ochranu pred nákazou, nič iné vakcínou nie je.Lenže mRNA”vakcína”obsahuje kadejaké svinstvá,ale oslabený vírus nie.Argumenty, že očkovaní môžu mať ľahší priebeh,vôbec neobstoja.Skutočná vakcína musí chrániť očkovaných na 100%pred chorobou.Mnohí významní vedci varujú pred týmto zabijakom ľudí.A taktiež samotná pofidérna firma Pfizer má na konte rôzne nespočetné škandály, spojené s úmrtiami a odporný masový vrah Bill Gates do Pfizeru investoval obrovské množstvo peňazí.Stačí si to len dať dokopy a za žiadnu cenu sa nedať opichávať americkým hnusom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *