nedeľa , 26 mája 2024

V Australii zatvárajú banky a automaty, tlačia na digitálne peniaze

Austrália je experimentálnou krajinou globalistických pokusov. Nie je náhoda, že tu sa najviac tlačilo na očkovanie a najtvrdšie obmedzovali ľudské práva pod zámienkou Zero COVID, podobne ako v Šanghaji.

Aktuálne v Austrálii prebiehajú ďalšie globalistické plány a tými sú prechod na zrušenie hotovosti. Zatvárajú banky a automaty, aby ľudia boli nútení všetko platiť použitím mobilných telefónov.

Za posledné 3 roky v Austráli zavreli jednu tretinu všetkých bankomatov, čo je okolo 3800 bankomatov. 4 najväčšie banky v krajine zatvorili 459 pobočiek. Vyše 214 štvrtí v Austrálii sa dostalo do situácie, že sa tam nedá pracovať s hotovosťou. Austrália bola na tieto experimenty vybratá z dôvodu toho, že vyše 80% obyvateľov tam vykonáva online bankovníctvo. Zvýšných 20%,  najmä starších ľudí má teraz veľký problém. Problém majú aj občania, ktorí prišli o tisícky pracovných miest v bankovom sektore. Navyše najväčšie banky sú globálne korporácie a štát má problém ich ovplyvňovať.

Okrem zavádzania globálnej agendy veľkého resetu psychopata Schwaba sa zrýchľujú aj procesy digitálnej meny a taktiež výrazne narastajú zisky bankám.

Preto, ak nechceme tieto globalné agendy s následnou stratou slobody a súkromia je nevyhnutné používať hotovosť, vyhodiť všetky bankové karty a neplatiť mobilmi, alebo len v nevyhnutných prípadoch. Keď nám zoberú hotovosť, digitálne peniaze nám zoberu bez najmenšieho problému.

zdroj: https://www.news.com.au/finance/business/other-industries/devastating-decision-by-australias-big-four-banks-impacts-300-suburbs/news-story

   Send article as PDF   

Check Also

Aj Heredoš sa pustil do Laššákovej a Bombiča pre digitálne euro ako nástroj totality

Europoslanec Terheș je môj známy, a zároveň najväčší bojovník proti Covid pasom a kritik Leyenovej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *