Rómsky kráľ kritizoval rómskych poslancov v OĽANO, nič nerobia, len berú peniaze

“Totálne ma dorazilo, že naši rómski poslanci, ktorých doteraz nebolo vidieť ani počuť, sa naraz začali ozývať? Čakal som, že prinesú nejaké riešenia, návrhy. Mýlil som sa. Počúval som len ničnehovoriace reči o tom, že stoja za premiérom a dôverujú mu! 

 

Ja vidím ich pôsobenie len tak, že ich jedinou starosťou je skontrolovať, či im každý mesiac cinkla výplata na účet,” rozohní sa nahnevaný Botoš.

“Na to, že ste v  parlamente až štyria – Ján Herák, Peter Pollák ml., Jarmila Vaňová a Vojtech Tóth, nedokázali ste tam nič a nikomu ste reálne nepomohli. Ako som už spomenul, vaše poslancovanie je len o výplate, a podľa toho sa aj správate. Nie ako ľuďmi volení zástupcovia, ale ako obyčajní zbabelci. Zabudli ste kto ste, a odkiaľ pochádzate? Preto apelujem na Rómov, aby vás už nikdy nevolili, lebo ste národ len využili. Naši ľudia trpia chudobou a nepravom. Hanbite sa, lebo ja sa za vás všetkých hanbím. A to k tomu nechcem ešte spomenúť splnomocnenkyňu pre rómske komunity, štátnu tajomníčku a mnoho ďalších Rómov v platených funkciách. Čas pravdy a odplaty však príde!” nekladie si servítku pred ústa.

zdroj: https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/romsky-kral-robert-kritika-jeho-poslancov-apelujem-romov-aby-vas-nikdy-nevolili

S nič nerobením poslancov súhlasili aj čítatelia v ankete.

   Send article as PDF   

Check Also

Igor Matovič – životopis a súhrn

  Všetok majetok prepísal na ženu: https://www.facebook.com/watch/?v=242091113459020      Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *