štvrtok , 25 júla 2024

Progresívne Slovensko chce znižovať dôchodky, údajne sú nadpriemerne

Odborníkom na sociálnu politiku v Progresívnom Slovensku je Tomáš Hellberandt. Ten sa vyjadril, že na Slovensku sú dôchodky nadpriemerne.

V Progresívnom Slovensku si myslia, že máme vysoké dôchodky. Vadia im dôchodky našich dôchodcov, keď bojovali za imigráciu, to im nevadili nadpriemerné dôchodky, sociálna podpora a služby. Slovák rob, plať dane, stravu, ubytovanie, odvádzaj dane a cudzinci hor sa na Slovensko, Progresívne Slovensko chce, aby sa ľudia skladali na pomoc. Nech sa poskladajú oni cudzincom. Taký konzument drog Truban alebo Jaurová, tí by z priemerného dôchodku na Slovensku nevyžili ani pár dni.

Tomáš Hellebrandt vyštudoval na Oxforde a v Londýne, pracoval v Rothschildami kontrolovanej Bank of England aj vo Washingtone.

Tomáš Hellebrandt hovorí, že nechce kupovať dnešný blahobyť na úkor budúcich generácií. Bolo by dobre preto prestať financovať zbrane na Ukrajinu, Ukrajincov na Slovensku, z ktorých mnohí sociálnu pomoc zneužívajú a končí v obchode s alkoholom. Toto vám nevadí, že tak zadĺžujete Slovensko? Ukrajina má množstvo nerastných surovín, je to podstatne bohatší štát ako sme my.

Tu je predstavenie Hellebrandta, ktorý podľa hlasu má  asi menej testosterónu.  Keď si vypočujete jeho prejav, tak ide o dlhé a prázdne frázy, populizmus. Ako to okomentovali komentujúci, všetky komentáre negatívne voči Progresívnemu Slovensku.
https://www.youtube.com/watch?v=KN7U8wkCN10

Zdroje:
https://www.youtube.com/watch?v=6MoNhvZN3iM

   Send article as PDF   

Check Also

Primátor Trnavy študoval na Sorosovej univerzite, kde vyučuje aj Odor, je člen Aspen Inštitútu a ten financuje Gates, Rockefellerovci

Ako každý “správny” člen nejakej slobodomurárskej alebo podobnej žumpy aj primátor Peter Bročka sa dal …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *