MUDr. Piják: Herec Tibor? koronafašisti a Tiborove zázračne vyliečenie

PODVODY KORONAFAŠISTOV SI TREBA PRIPOMÍNAŤ, ABY VINNÍCI NEUNIKLI SPRAVODLIVOSTI: KAUZA ZÁZRAČNÉ VYLIEČENIE
Michal Piják
Uvedený prípad je jedným z dôvodov, prečo by sa u všetkých lekárov, ktorí podávali remdesivir mala urobiť dôkladná kontrola všetkých zdravotných záznamov, zameraná na preskúmanie, či boli dodržané indikácie a kontraindikácie tohto drahého lieku s pochybnou účinnosťou a množstvom závažných nežiaducich účinkov.

Ja sám som bol jednou z obetí, ktorej podávali remdesivir, aj napriek tomu, že som mal proti nemu námietky a čo je najhoršie, vôbec nerešpektovali, že bol u mňa kontraindikovaný.
Je všeobecne známe, že lekári, ktorí podávajú takúto finančne náročnú liečbu sú veľmi štedro odmeňovaní farmaceutickými firmami, vrátane kongresovej turistiky. Žiaľ, realita je taká, že žiaden z „expertov“ opozičných strán na tieto veci neupozorňuje a namiesto toho kvákajú neuveriteľné nezmysly a ich tupé publikum im to zožerie aj s navijakom.

To si títo tlčhubovia neuvedomujú, že keď sa tento problém nevyrieši, tak v našom skorumpovanom zdravotníctve nebude nikdy dobre? Takýto postoj svedčí len o tom, že týmto “reformátorom” ide len o to, aby sa dostali k lukratívnym flekom a ťažili z tejto korupcie, ako ich predchodcovia.
   Send article as PDF   

Check Also

Bábky globalistického systému – Hrušovský a Lipták ospevujú a chvália slobodomurára a klamára Kotlára

PO HRUŠOVSKOM ĎALŠÍ NESVOJPRÁVNY LEKÁR, KTORÝ ADORUJE DEZOLÁTA KOTLÁRAMichal Piják K článku dr. Liptáka sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *