štvrtok , 25 júla 2024

MUDr. Piják spochybnil krátku liečbu Tibora

1. Mám otázku na „expertov“, ktorí sa v tomto statuse predvádzali v diskusii. Aká je priemerná doba hospitalizácie u pacientov s ťažkým priebehom covid? Pobavilo ma tiež „vysvetlenie“, v niektorom komentári, že išlo o mladého pacienta a preto sa vraj rýchlejšie uzdravil. To, že obezita, je jedným z hlavných rizikových faktorov ťažšieho priebehu, to nejako naším „expertom“ akosi uniklo. 😃

2. Video bolo natočené 9. aug. keď bol údajne v ťažkom stave a musel užívať kyslík, t.j. musel mať aj zápal pľúc. Ale už 13. aug. bol prepustený, t.j. za 4 dni po ťažkom stave??? To by musel byť zázrak, aby sa z ťažkého stavu so zápalom pľúc pacient tak rýchlo zotavil, aby mohol byť prepustený z nemocnice, pokiaľ nepodpísal reverz!!!! Čiže z tohto jednoznačne vyplýva, že išlo o klamstvo.

3. Okrem toho, ak by bol skutočne v ťažkom stave, tak by bolo veľmi neetické, zverejňovať takéto video na propagáciu očkovania, bez ohľadu, či dal alebo nedal na to súhlas. V tom prípade sa to nedá nazvať inak, ako hyenizmus.

Reakcia na tento článok: https://fakty.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9LC9CE-1

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/256318163162277

   Send article as PDF   

Check Also

Bábky globalistického systému – Hrušovský a Lipták ospevujú a chvália slobodomurára a klamára Kotlára

PO HRUŠOVSKOM ĎALŠÍ NESVOJPRÁVNY LEKÁR, KTORÝ ADORUJE DEZOLÁTA KOTLÁRAMichal Piják K článku dr. Liptáka sa …

One comment

  1. nejaky najaty tibor hadanie sa z doktorom načo je to dobre všetci vieme že nastae upalovanie bosorie neni lepšie urobit članok o rychlej vyronbe zbrane na ochranu .alebo spolok neočkovanych napriklad zaoženie sbs neočkovanych.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *