utorok , 16 apríla 2024

Prípad vraždy Jozefa Chovanca chcel sudca ukončiť už v marci 2019

V marci 2019 sa vdova po Jozefovi dozvedá prostredníctvom ambasády, že sudca chce zastaviť vyšetrovanie. Právnik pani Chovancovej ostal prekvapený, kedže bolo veľa dôležitých faktov nevyšetrených.

august 2019 až v tomto mesiaci sa začína prípad viac vyšetrovať, po tom ako belgické noviny hln.be zverejnili fotky zásahu polície.


20 august 2020: André Desenfants, 2. najvyšši predstaviteľ federálnej polície, dočasne sa vzdáva funkcie. Desenfants hovorí, že neurobil žiadnu chybu, pretože o tom nevedel a nebol informovaný. Vyjadril sa, že nechápe prečo nebol informovaný o danom incidente.


22. augusta 2020 Riaditeľ leteckej polície Danny Elst sa vzdáva funkcie.


26. augusta 2020 urgentne zasadnutie parlamentnej komisie. Súčasný minister vnútra Pieter de Crem hovorí, že jeho predchodca Jan Jambon vedel o tomto brútalnom prípade už v júli 2018. Jambon sa vyjadril, že nemá problém prísť do parlamentu vysvetliť jeho konanie.


Tu vidíme, že nebyť videa, ktoré uniklo, prípad sa skryje… Prečo tak niekomu záležalo to skryť a kto všetko v tom bol je otázne.

Zarážajúce je smiech doktorky pri zabitom človekovi, ktorého oživuje smejúca sa osoba nesprávnym postupom. Všetci z cely sa pozerali na niekoho v dverách a toho chceli potešiť svojim sadistickým vražedným správanim.

https://www.hln.be/nieuws/binnenland/tijdlijn-dit-gebeurde-sinds-het-politieoptreden-in-charleroi-waarbij-jozef-chovanec-stierf

   Send article as PDF   

Check Also

Ľudia už neveria správam, udajný saharský piesok môže súvisieť s pálením oči, ochoreniami

Údajný saharsky piesok sa nejako rozmnožil u nás. Keď k nemu priložíte magnet, správa sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *