streda , 24 apríla 2024

Prepojenie Kočnerovho pomocníka Tótha, Matoviča a Kmotríka

O Kmotrikovi sa dlhodobejšie hovorí ako o jednom z oligarchov Matoviča a jeho ľudí, dokonca Kmotrikovi blízke osoby sú v NRSR – Anna Mierná, súčasne poslankyňa, aj primátorka Skalice. Zrazu nevadi sedenie na dvoch stoličkách, keď ide o našich ľudi.

https://www.nazahori.sk/skalica/item/3188-matovic-chce-financne-podporovat-novinarov-ale-na-otazky-neodpoveda-vedenie-hnutia-ani-primatorka-skalice-za-olano-anna-mierna

Tóth prispieval pravidelne do Matovičovych Regionpress, ktoré prepísal na iné osoby. Generálny riaditeľom Regionpressu sa zhodou náhod stal Martin Ilavský, bývalý riaditeľ Kmotríkovej TA3.

Šéf Ta3 Martin Ilavský prichádza z bratislavskej tlačiarenskej spoločnosti Slovenská Grafia. Predsedom jej dozornej rady je podnikateľ Ivan Kmotrík, ktorý je okrem iného predseda predstavenstva Grafolal Group – tá je jediným spoločníkom firmy C.E.N., držiteľa vysielacej licencie Ta3.

Ilavský bol tiež do konca januára 2008 v orgánoch reklamnej agentúry Euro RSCG New Europe (v súčasnosti Artmedia New Europe). V rovnakom čase do predstavenstva nastúpil Gučík, ktorý vo firme figuroval podľa obchodného registra do septembra 2009.

https://medialne.trend.sk/televizia/novym-sefom-ta3-je-clovek-kmotrika

O ďalšje osobe napojenej na Kmotríka sa hovorí o bývalom agentovi ŠTB s prezývkou domovník – Budajovi, toho kampaň za stranu ZMENA zdola mal financovať Kmotrík.

https://blogy.hnonline.sk/filip-bencik/je-jan-budaj-trojskym-konom-ivana-kmotrika-dozvieme-sa-uz-v-nedelu

Čiže Matovičovu firmu prebrala osoba blízka Kmotríkovi, ktorého média označujú ako Kmotríkov človek. Ďalšou zaujimavosťou sú prvé archívne regionpress noviny – Trnavsko, tie robili reklamu zaujímavým osobám…ktoré dostali do politiky Matoviča.

jan budaj

https://dennikn.sk/blog/1288716/peter-toth-mal-donedavna-vlastny-stlpcek-v-novinach-ktore-chodia-do-13-miliona-domacnosti/

   Send article as PDF   

Check Also

Zmena pohlavia jednoduchšia vďaka vláde “Kresťanov”

Pozornosť ľudí zamestnáva vojna, draženie, divadlo opozície a vlády. A v pozadí schválili zmenu pohlavia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *