Povinné očkovanie na COVID-19 vo Francúzsku, Taliansku, Grécku, Maďarsku…

Vo viacerých štátoch začína platiť povinné očkovanie zdravotníkov voči ochoreniu COVID-19. Medzi takéto štáty patrí Maďarsko, Francúzsko, Grécko, Taliansko, Indonézia, Tadžikistan. Povinné očkovanie sa skúša zavádzať v krajinách, kde ľudia odmietajú očkovanie alebo sa neočkujú podľa predstáv farmaceutických firiem a ich poslušných lekárov a lobistov.

https://index.hu/belfold/2021/08/11/kotelezes-amirol-nem-lehet-tudni-hany-embert-erint/

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: KEDY ZAČNE KOTLÁR PREŠETROVAŤ KLAMLIVÚ PROPAGANDU ZDRAVOTNÍKOV SPOJENÚ S OČKOVANÍM PROTI COVIDU

Každý normálny človek by mal okamžite pochopiť, že Kotlár je len úbohá figúrka, ktorá šíri …

5 komentárov

  1. Ľudia by mali podávať v tej veci trestné oznámenia za hrubý nátlak a vydieranie. A za nečinnosť verejných činiteľov,lebo tí mali robiť účinné opatrenia na ochranu verejného zdravia pred šírením nákazy a nechali prevláčať sa ľudí s nákazou cez hranice. Spôsobujú škodu veľkého rozsahu.
    Určite sú podobné paragrafy v tých krajinách.

    • nkaza cez hranice ?ty kckcs potraviny vlačia každy den stovky možno tisice kamionov . treba sa ist pozriet na cintorin a zratatpočet mrtvych v minulych rokoch aporovnat chripku premenovali na kovid .čo tu hysterčite fičite na emociach treba va zobrat televizor a internet media a bude po kovide blazni už len upalovat bosorky ked sa bojiš tak sa schovaj pod perinu alebo nos plynovu masku s nikym sa nestretaj ale prestan tyranizovat ostanych normalnych ludi .frdy sproste emocie vyhulene nakaza dufam že oride islam a da vas do laty blazni. daj si invermejtin preventivne ty nakaza navšiv psychaitra

    • A Vy prečo nepodate trestne oznamenie ? Vy nie ste človek to iba ludia možu vy nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *