pondelok , 20 mája 2024

Podvodník Matovič nevlastní nič, jeho matka tisíce m2 pozemkov, podobne aj žena

Slovensko má smolu na podvodníkov a zločincov na čele štátu, ten “najčistejši milovník médií a tajných služieb” má za sebou mnoho špiny, avšak vďaka mediálnej ochrane a kooperácii so zahraničnými tajnými službami sa nenájde nik, kto by špinu o ňom zisťoval.

Do vlády sa dostal klamstvom v spolupráci s kresťanskými podvodníkmi – Hegerom a Krajčim, tí spolu vyskakovali na Cypre a pred vilou Počiatka. Zhodou náhod odvysielali to všetky média vlastnené oligarchami a finančnými skupinami, tento ohlupovaci boj Matoviča voči ich majiteľom. Slováci naleteli. Matovič na nikoho nepodal trestné oznámenie a zo sľubov nič nesplnil. Jeho hlavný sľubujúci zákon – hmotná zopdovednosť politikov sa už nespomína.

https://www.trend.sk/spravy/rok-volbach-hmotna-zodpovednost-politikov-nedohladne-miesto-nej-drahe-plosne-testovanie

Namiesto toho prepísal, čo mohol na ženu, matku a bohvie koho ešte. A tak jeho majetkové priznanie z neho robí “žobráka a bezdomovca”.

Podľa majetkového priznania mal Matovič za rok 2019 príjmy len z platu poslanca v celkovej výške 36 468 eur. Známy trnavský milionár uvádza, že okrem toho žiadne príjmy nemal. Z jeho majetkového priznania vyplýva aj to, že nevlastní žiaden hnuteľný a nehnuteľný majetok. A dokonca neužíva ani žiaden nehnuteľný majetok vo vlastníctve inej fyzickej alebo právnickej osoby.

Ak by to bola pravda, potom by nemohol bývať ani v luxusnom dome, ktorý vlastní jeho manželka Pavlínka. V roku 2019 Matovičovci bývali ešte v byte.

zdroj: https://www.24hod.sk/matovic-je-podla-majetkoveho-priznania-bezdomovec-ktoremu-nic-nepatri-ale-je-ministrom-financii-cl752638.html

Ak otvoríme katasteportal.sk a tam zadáme obec Bórova, rodisko Matoviča a bydlisko jeho matky. Ktorá si udáva trvalé bydlisko byt, kde byval Matovič s manželkou na Čajkovského, tak zistíme, že jeho “obyčajna matka” Mária vlastni len v samotnej obci desaťtisíce m2 pozemkov. Možno to získala, keď pracovala pre Matoviča ako biely kôň a podieľala sa na jeho daňových podvodoch.

https://www.katasterportal.sk/kapor/vyhladavanieVlastnikFormInit.do

Takto to vyplnite a stlačíte create report a dole vám zobrazí požadované osoby:

Nájdete tam jeho matku Máriu, ktorá vlastni toto všetko:

Matovičová matka je rodená Viskupičová, Viskupič – župan v Trnavskom kraji je Matovičov bratranec. Ten si spolu s Matovičom urobil zo strany práčku na štátne príspevky za voľby.

Priezvisko Viskupič figuruje v archívoch ŠTB:

V daňových podvodoch Matoviča ochránil Lipšic, ktorý má silné zahraničné krytie a Matovič za podvody s účtovnictvom, prepisom firmy si nešiel sadnúť do väzenia za vlády SMERákov.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Matovič primitívne uráža Rusov

   Send article as PDF   

3 komentáre

 1. Fuha…pozemky – register E !!!!!
  Pozemky neznamych vlastnikov !!
  Matovic sa uci od presovskeho pozemkoveho spekulanta Fecka?
  Register E su pozemky neznamych vlastnikov, bolo potrebne vydrzanie – ktore donedavna osvedcoval iba notar.
  Podstatnu ulohu mala aj obec. Antedatovanie sa bežne robilo, od Bratislavy po Dunajskú Stredu sú cele polia dnes plné vystavby – všetko z registra E. A to vrátane okolia Dunajskej Stredy.

  Netreba si ale robiť ilúzie, Fizzo točil počas koronavírusu videá z Dominikánskej rep., z apartmánu oligarchu. A méédiá ticho.
  Fizzo má Strednú Ameriku mimoriadne rád. Asi v súvislosti s Panama Papers, kde sa husto spomínajú mená okolia Penty a Slava.

  Jogobééla sa takto dostal ku pozemkom, ktoré potom predal štátu za 80 € /m2.

  Takto sa aj Ičo dostal ku Slanským lesom (6500ha), ale stopli ho. Bolo to na vlásku…

  Suhlasím s lekárom Lahom (rozhovor s nim tu na inenoviny), ze lobing smeruje na polovnicke reviry (to bol zamer Iča) a farmaceuticky lobing.

  • zaujimave, pozeral som to to na internete a nenasiel som, kde by to povrdilo…ze vsetky pozemky E sú neznamych vlastnikov…
   – na fb sa pisalo, ze Matovic prve peniaze zarobil dovazanim odpadu z Rakuska na Slovensko, do slovenskych lesov…bolo by zaujimave ak niekto o tom vie, keby napisal….

   • zavisi od toho, ci chcete vyrobit neznameho vlastnika (cez uradnu tabulu vyvlastnovacieho uradu) alebo sa proste ten clovek len neprihlasi. Register E je obnovena evidencia – nenajdeny vlastnik alebo neznamy vlastnik, ale myslim ze po 10 rokoch vydrzania sa viete zapisat ako vlastnik a toto osbedcoval notar.
    Njeco k teme:
    https://vyvlastnenie.sk/clanok/a/zacatie-vyvlastnovania-ako-vyzera-oznam-o-zacati-vyvlastnenie/
    Nizsie pod nim je rozpis ako to funguje.

    Treba v tom vediet plavat a mat patricne konexie.
    Take typicke slovenske zasady… cely svet sa nam smeje, sme trapnejsi ako Rumunsko.

    Fizzo a spol je iny level, oni sa s pozemkami nebudu hrajkat. Su to prilis okate a dohladatelne veci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *