Podvod? s názvom Remdesvir a Tamiflu, neučinný na liečbu vírusových ochoreni

Francúzsky denník Le Monde má rozsiahly článok, v ktorom opisuje, ako sa výrobca remdesiviru snažil od jari na “lieku” čo najviac trhnúť, napriek tomu, že ani úvodné štúdie neukazovali, že by pomáhal.
Firma jedno “liečenie” (šesť dávok) predáva na americkom aj európskom trhu za 2340 dolárov, kým výrobné náklady sú 5,58 dolára!!! To je super pre látku, ktorá bola pôvodne vyvinutá na liečbu eboly a nefungovala, navyše, pravdepodobne celý vývoj (70 mil. dolárov) bol zaplatený z verejných zdrojov, nie firmou.
Alebo: pamätáte sa na paniku ohľadom vtáčej chrípky pred niekoľkými rokmi a na to, ako vlády v obrovských objemoch nakupovali americký liek Tamiflu? Nikto to verejne nespochybňoval ani nekládol nepríjemné otázky. Naopak, vlády, ktoré ho nenakupovali, čelili výčitkám, že sa nepripravujú. Nuž, pred niekoľkými dňami mal British Medical Journal, jeden z najprestížnejších medicínskych časopisov na svete, poznámku o tom, že v skutočnosti Tamiflu nezaberal a mal ešte aj nepríjemné vedľajšie účinky.
Výrobca bol však taký zručný v manipuláciách a taký mocný, že to všetko vyšlo najavo až so značným oneskorením.
Samozrejme, netreba tvrdiť, že celá pandémia bola zinscenovaná s cieľom zarobiť, alebo niečo podobné, ale treba si dávať OBROVSKÝ pozor na mocné korporátne aj politické kliky, ktoré na tom celom vedia vytĺcť finančný či iný kapitál. Naozaj, obrovský pozor.
Remdesvir vyvinula firma Gilead Sciences a vedec českého pôvodu. Firma Gilead Sciences vyvinula aj Tamiflu. 
viac:
   Send article as PDF   

Check Also

Dávid Puchovský – manipulátor, ktorý šikanoval populáciu a šíril strach

zdroj: https://www.facebook.com/hranice.slobodaslova/videos/864392108860134/ Bol jedným z hlavných administrátorov stránky Hoaxy a podvody polície, tú spravoval spolu …

One comment

  1. Gilead patri Gaťesovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *