nedeľa , 21 júla 2024

Podpreseda na kontrolu činnosti SIS – lekár Kotlár (TV Slovan) sa nebezpečne vyhrážal novinárom a aktivistom, ktorí ho budú kritizovať

Peter Kotlár, lekár, ortopéd sa dostal do výboru na kontrolu činnosti SIS. Človek, ktorý šírí dezinformácie bude mať prístup k najcitlivejšim informáciam. Tento človek sa vyhráža autorom článku o ňom (všetko verejne dohľadateľné fakty), že dostaneme po papuli. Nevedomosť a hlúposť nie je ospravedlnenie a verejne činná osoba Kotlár nemá ani najmenšie právo na úplne súkromie obzvlášť ak jeho súkromie môže uškodiť Slovensku alebo Slovákom.

Je nepochopiteľné ako osoba na takejto pozícií – podpredseda výboru pre kontrolu SIS sa vyráža novinárom a aktivistom, že dostanu po papuli. Len za to, že daju do google jeho meno a priezvisko a spoja všetky verejne dostupné informácie do jedného článku. Toto je bojovník za pravdu? Bojovník za ľudí na alternatíve? Človek, ktorý počas COVID-19 len pekne rozprával (nevieme o ničom, čo urobil reálne pre ľudi) a popritom zbieral ešte peniaze od ľudí, čo sledujú TV Slovan (pričom jeho fimy vykazujú obrovské zisky a vedie luxusný život, podobne ako aj Martinka Šimkovičová).

Počkáme si, či orgánny činné v trestnom konani sa týmto budú zaoberať a či bude odvolaný zo svojej funkcie. Ak nie upozorníme konkretné orgány a takýto človek nemôže zastávať takúto funkciu.

Je nepochopiteľné, prečo lekár Kotlár nie je v zdravotníckom výbore, ale vo výbore na kontrolu SIS.

Pôsobenie jeho rodiny v pofidernej nadnárodnej a protinárodnej organizácii Rotary club môže byť veľkým nebezpečenstvom pre Slovensko a aj mnohých Slovákov. Kotlár bude mať prístup k cítlivym informáciam a za zatvorenými dverami si ich môže vymieňať s inými členmi lobistickej skupiny Rotary club.

zdroj: https://t.me/televiziaslovan/523

Korčok a Rotary club:
https://www.inenoviny.sk/agent-ivan-korcok-je-clen-slobodomurarskej-odnoze-rotary-club/


Kotlár ty sa vyhrážaj ľuďom v Rotary clube, ktorí škodia Slovákom a nie nám. My si budeme písať o čom chceme a kedy chceme, obzvlášť ak aj na teba a tvoju výplatu sa skladáme.

Viac tu:
https://www.inenoviny.sk/peter-kotlar-byva-v-najbohatsej-stvri-martina-podobne-ako-lucansky-hrnciar
https://www.inenoviny.sk/kto-je-peter-kotlar/
https://www.inenoviny.sk/heredos-dokazal-klamstva-kotlara-tarabu-a-simkovicovej-o-who-su-tak-hlupi-alebo-dobre-plateni/
https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-o-kotlarovi-krikluni-z-alternativy-prevracaju-kabaty-a-postupne-ukazuju-svoju-pravu-tvar/
https://www.inenoviny.sk/rotary-club-je-tajna-slobodomurarska-odnoz-hrajuca-sa-na-charitu/

   Send article as PDF   

Check Also

Sorosove SME sa tvrdo postavilo za Fica a spustilo cenzúru kritikov Ficovho atentátu, čo sa to deje?

Nič sa nedeje, nechápavi to aj tak nepochopia. SMER-SD, HLAS-SD, SNS sú globalistické projekty a …

One comment

  1. “co je pravda, nie je hriech”. . . !

    rotary, lions, ci slobodomurari. spolocnosti skodiace sekty “ludi”, ktori nenavidia pravdu, prezlecene za charitu, ci osobnostny rozvoj, ako scientologia.

    volici si mozu este viac trieskat hlavy, ze naleteli nimi infiltrovanej ovladanej opozicii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *