štvrtok , 30 mája 2024

Počas lockdownov najväčší pokles priemyslu a dopravy za 100 rokov a pokles CO2 žiadný…niečo tu nesedí. Prečo zapredaní vedci klamú ľudí?

COVID-19 ukázal, že aj veda a vedci sú zapredané hyeny a ich výskumy ukážu to, za čo im niekto zaplatí. Objektívnosť nulová. Navyše, keď si ich kúpia aj vlastnú mater predajú na orgány.

Na tomto obrázku vidieť pokles leteckej dopravy o 65% počas lockdownov v rokoch COVID teroru.

Na tomto obrázku nižšie vidieť koncentrcie CO2 vo svete. Tie ani len trošku nepoklesli, napriek tomu, že svetová spotreba enerige mala najväčší pokles spotreby energie za 70 rokov.

O tomto už dlhodobo hovoria nezávislí vedci, ktorí tvrdia, že 97% CO2 pochádza z prírody a človek na to nemá vplyv. Upozorňujú aj na to, že toto strašenie a nátlak má iný cieľ, vyvolať psychické problémy, zvýšiť úmrtnosť, znížiť pôrodnosť a tým dlhodobý cieľ svetových zločincov – depopuláciu sveta. Škoda, že nezačnú od seba, spáchať samovraždy, eutanázie, čo Bill Gates? Clinton, Clintonová, Rockefellerovci, Rothschildovci, prečo znečisťujete  náš svet vašimi prdmi? Prečo to neukončíte? Prečo sa nedáte sterilizovať? Prečo sa nezbavíte svojho majetku? Veď šírite myšlienku psychopata Schwaba, nič vlastniť  abýť šťastní? Čo vy na to, vy ľudské potkany a hyeny?

Hladiny CO2 vo svete:
https://gml.noaa.gov/ccgg/trends/gl_trend.html

zdroje:
https://t.me/craigkelly/4632

Ďalšie články o CO2:
https://www.inenoviny.sk/michal-sebena-neexistuje-dokaz-vplyvu-co2-na-globalne-oteplovanie-ak-by-bolo-viac-co2-rastlinam-a-zeleni-by-sa-darilo-omnoho-viac/
https://www.inenoviny.sk/co2-pomaha-rastlinam-rast-clovek-ma-na-jeho-mnozstvo-minimalny-vplyv/

   Send article as PDF   

Check Also

Aj v Rusku v školách prebieha identifikácia detí cez kamery

Rusko od COVID-19 montuje kamery do škôl, ktoré identifikujú deťi a ich tváre. Klasické vyhovorky, …

One comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *