štvrtok , 13 júna 2024

Neexistuje dôkaz vplyvu CO2 na globálne otepľovanie, ak by bolo viac CO2 rastlinám a zeleni by sa darilo omnoho viac

Mnoho ľudí pristupuje k atmosfére, ako k monolitickej veci, ktorú nemáme pod kontrolou. V skutočnosti ide o dynamický systém, s ktorým neustále komunikujeme. Je nesmierne dôležité si uvedomiť, že interaktivita je oboma smermi. Treba mať na pamäti, že atmosférický oxid uhličitý stúpa a klesá. Ide o rovnovážny systém. Príroda už má nepretržitý uhlíkový cyklus.

Oxid uhličitý je propagovaný, ako „existenčná hrozba“, je v skutočnosti zásadne nevyhnutný plyn, bez ktorého by sme neprežili. Katastrofické antropogénne globálne otepľovanie akosi prepadlo a stalo sa len antropogénnym globálnym otepľovaním, ktoré sa stalo už len globálnym otepľovaním.

Ďalej, oxid uhličitý v skutočnosti ozeleňuje planétu. Nachádzame sa nie v jednej, ale v dvoch dobách ľadových, čo znamená, že oba póly sú pokryté ľadom a atmosférický oxid uhličitý je z pohľadu našich priateľov rastlín, aj tak ešte nízky. Tá doba sa nazýva interglaciálny holocén. No a rastliny by v skutočnosti vyžadovali vyššie hodnoty CO2, ktoré by nás ani trochu neovplyvnilo.

Musím zdôrazniť, že je veľmi smiešne, keď ľudia, povstanú na obranu vedy, keď tam žiadna veda nie je. Kým sa nepredloží konkrétne testovateľné tvrdenie, nie je o čom diskutovať. A iba klauni hovoria v zmysle overenej vedy alebo vedeckého konsenzu.

Pamätajte, že Zemská klíma je riadená viacerými slnečnými a nebeskými cyklami spolu s nespočetným množstvom nelineárnych, chaotických interakcií medzi zemskými oceánmi, atmosférou, zemskými masami a oblakmi, vrátane rôznych systémov spätnej väzby. Jediným miestom, kde priemyselné emisie CO2 spôsobujú katastrofické scenáre, sú nespoľahlivé a zmanipulované počítačové modely klimatických alarmistov, ktoré sú založené na neadekvátnych, extenzívne odhadovaných a silne zmanipulovaných údajoch o globálnej teplote. Neexistuje žiadne experimentálne potvrdenie, že CO2 môže spôsobiť globálne otepľovanie. Je to úplný predpoklad založený na nespoľahlivých technologických modeloch a irelevantných experimentoch s CO2 v sklenených fľašiach, ktoré absolútne nereprezentujú zemskú atmosféru.

V skutočnosti je toto tvrdenie v reálnom svete netestovateľné. Samotná definícia globálnej teploty pre Zem predstavuje niekoľko vážnych problémov. Určenie priemernej teploty pre taký zložitý systém, akým je Zem, nemá žiadny fyzikálny význam.

Skrátka, nie je možné zmerať priemernú povrchovú teplotu Zeme, no vedci sa aj tak snažia tvrdiť, že je to možné. Ide o ‚anomálie‘ tejto neznámej veličiny. Takže, neukazuje žiadne dôkazy o celkovom otepľovaní , ale o existencii cyklického správania.
Atmosférický „skleníkový efekt“ nie je fyzicky možný.
Ide o najväčší vedecký podvod.
Náš komentár:

Nie je cieľom znižovania CO2 znížiť množstvo zelene a rastlín, priviesť hlad a vyhubenie živočíchov a rastlín?

Bez CO2 si ani narkomani v PS nebudú môcť zahúliť. Čo budú potom robiť? Zabudli na základný vzorec fotosyntézy, kedy vďaka CO2 rastlina rastie a tvorí kyslík?

Ukážte im vzorec fotosyntézy:
https://hnonline.sk/svet/96079271-prilepili-sa-na-cestu-klimaticki-aktivisti-v-berline-zablokovali-dopravu-na-najmenej-20-miestach

Rozprávka o globálnom otepľovani v roku 2023.
https://www.washingtonpost.com/weather/2023/12/04/europe-snow-cold-munich-moscow-record/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Milióny EUR do autobusovej dopravy, agenda 2030 ide naplno, obmedzovanie osobných aút

V čase atentátu na Fica uzavreli miliónovu zmluvu s košickou autobusovou firmou Eurobus. To sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *