utorok , 16 apríla 2024

Po očkovani na COVID zomrel zdravý 56 ročný gynekológ

Po očkovani jeho telo procesom autoimunitnej reakcie začalo ničiť vlastné krvné doštičky, potrebné na zrážanie. Po pár dňoch ich mal lekár 0 a došlo ku krvácaniu do mozgu a následne zomrel. 

Píše o tom jeho žena na facebooku:

https://www.facebook.com/heidi.neckelmann/posts/10157817790183977

Píše o svojom manželovi – gynekológovi, Gregory Michaelovi, že išlo o veľmi zdravého lekára. 18.12.2020 bol očkovaný vakcínou Pfizer-Biontech. O 3 dni neskôr sa mu začali vytvárať po tele petechie a šiel na pohotovosť. Tam zistili, že nemá žiadne červené krvinky. Stanovili mu diagnózu – ITP – idiopatická trombocytopenická purpura.

petechie
petechie

 

Idiopatická trombocytopenická purpura spôsobuje vykrvácanie – aj preto sa tvoria petechie, ktoré sú toho prejavom. Ide o autoimunitné ochorenie, kedy sa tvoria protilátky proti povrchovým štruktúram krvných doštičiek. Toto je stav, ktorý vznika rýchlo a v krátkom čase. Mnohé iné autoimunitné ochorenia vzniknú po mesiacoch, rokoch..kedy ich už ťažko niekto dokáže spojiť s očkovanim.

Lekára sa pokúšali zachrániť odborníci z celej USA, za 2 týždne sa im to nepodarilo. Následne zomrel na hemoragický infarkt, kedže sa lekárom nepodarilo zvýšiť počet krvných doštičiek – vakcína evidentne spôsobila neznámym mechanizmom deštrukciu všetkých krvných doštičiek, aj tých, ktoré mu podávali. Pri takomto infarkte sa krv dostáva mimo ciev do mozgového tkaniva (podobne ako napr. pri úraze hlavy s krvácanim do mozgu). 

Jeho manželka o ňom píše, že bol provakcinačný a preto sa dal aj hneď zaočkovať. Žena upozorňuje ľudí na vedľajšie účinky vakcín a vakcína nie je pre každého. Píše, že zničila krásny život, perfektnú rodinu a postihla mnoho ľudí v ich okoli. 

 

Kto tomu chápe a má rozum, tak nema obavy z nezmyslov ake šíril Kotleba – čipovanie. Ale práve z nepreskúmaných rizík experimentálnej vakcíny. Nie čipy, ale autoimunitné ochorenia, alergie, ochorenia nervovej sústavy, psychické poruchy, dopad na potomstvo.

 

zdroj: fb/mudr. Radoslav Čičala

   Send article as PDF   

Check Also

V Južnej Kórei vyšetrujú 7 úmrtí po očkovani vakcínou na COVID-19

V Južnej Kórei vyšetrujú 7 prípadov úmrti po očkovani na COVID-19.   zdroj: https://www.aa.com.tr/en/latest-on-coronavirus-outbreak/south-korea-probing-deaths-after-covid-19-vaccinations/2165865#    …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *