Súvisia aj Suchého zdravotné problémy s očkovaním?

Česká televízia v polovici januára informovala, že medzi čakajúcimi na očkovaciu látku je aj divadelník, hudobník a textár Jiří Suchý. O svoje zdravie sa bojí. „Ja vám to poviem rovno – mne sa nechce umrieť. Mám pred sebou ešte hrozne veľa práce, a tak urobím všetko pre to, aby som to mohol doraziť. To znamená, že sa nechám očkovať,“ uviedol vtedy. Než dostane vakcínu, chcel zostávať doma.
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3255440-prvni-den-registrace-senioru-k-ockovani-cesty-byly-prime-a-uspesne-i-krivolake-a

Koncom mája stránka super.cz prišla s tým, že Suchý už častejšie vyráža medzi ľudí, do spoločnosti. V tejto súvislosti pochvalne zmienil očkovanie. „Reakciu som nemal žiadnu, naopak mi dáva pocit istoty,“ povedal.
https://www.super.cz/760364-po-mesicich-dobrovolne-karanteny-si-jiri-suchy-zase-dava-do-tela-chysta-vystavy-i-koncert.html

Večer 10. októbra záchranná služba transportovala Suchého (90) priamo z predstavenia v Divadle Semafor v pražských Dejviciach do Ústrednej vojenskej nemocnice. Podľa informácií webu idnes.cz deväťdesiatročný Suchý s Jitkou Molavcovou a Jiřím Svobodou spieval niekoľko piesní. Postihla ho však nevoľnosť a prišla preňho sanitka. Podľa moderátora Radiožurnálu Českého rozhlasu Jiřího Štefeka je už Suchý opäť doma a v poriadku. Principál divadla Semafor, ktorý s Jiřím Šlitrom v 60. rokoch tvoril jednu z najoriginálnejších a najpopulárnejších dvojíc histórie českého divadla, bol niekoľko dní v nemocnici aj vlani na začiatku marca. Dôvodom bol vtedy kolaps z vyčerpania. Suchý vtedy zrušil predstavenia.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jiri-suchy-je-v-nemocnici-177478

Už koncom februára český herec a moderátor Jiří Krampol (82) na druhú dávku vakcíny zareagoval príznakmi, akoby bol sám koronu dostal. „Prvá dávka preparátu bola v poriadku, druhá už nie. Prišlo mi veľmi zle, bol som malátny. Celkovo mi bolo nanič, preto som musel byť hospitalizovaný,“ zdôveril sa pre portál životvčesku.cz. Napokon ho však museli z nemocnice napriek zlému stavu prepustiť. Dôvodom bol stúpajúci počet pacientov.
https://www.cas.sk/clanok/1094106/velke-komplikacie-jiriho-krampola-po-ockovani-herca-vo-vaznom-stave-prepustili-z-nemocnice/

Nedávne podobné prípady z českého šoubiznisu:

https://www.inenoviny.sk/nateraz-kompletne-ockovany-felix-slovacek-skoncil-v-nemocnici/

https://www.inenoviny.sk/ockovana-spevacka-zagorova-skoncila-v-nemocnici/

   Send article as PDF   

Check Also

V Nemecku po očkovani na COVID-19 už 13 prípadov zrazenin v mozgu a to sa očkuje len pár mesiacov

Situácia sa mení a pôvodne propagované vakcíny ako bezpečné spôsobujú smrť a to už po …

One comment

  1. Idioti čo herec to chazar na stare kolena všetko pacienti psychiatrie čisto narodna choroba 80% z nich skor či neskor jebe v makovici schyzofrenia .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *