streda , 28 septembra 2022

Plne zaočkovaný Gibraltar má problém, rapídny nárast pozitívnych prípadov, nové obmedzenia

Svet je manipulovaný klamstvami o šírenie infekcie SARS-COV2 neočkovanými. Gibraltar, kde je 100% zaočkovanosť populácie a kde nie sú neočkovaní má veľký problém.

Napriek 100% zaočkovanosti v Gibraltare masívne pribúda pozitívnych prípadov. Netreba tu hovoriť, že očkovaní sa nemusia testovať a testujú sa len keď majú príznaky, alebo idú do nemocnice. Kto to tam teda šírí? Neočkovaní nie sú, sú len očkovaní? 

Ľudia sa cítia oklamaní. Všetci sa zaočkovali a prichádzajú obmedzenia. Ľuďom sa neodporúča stretávať sa, aby sa zabránilo šíreniu infekcie. Vláda zrušila aj všetky vianočné večierky a party  v predstihu. Pritom v Gibraltare už väčšina populácie dostala aj tretiu dávku. Gibraltar je najzaočkovanejši na svete. A pandémia tam nekončí, ako klamú manipulanti u nás. 

Vláda odporúča ľuďom nosiť masky a stretávať sa len vonku.
https://www.express.co.uk/news/world/1522994/Gibraltar-news-covid-cases-mixing-Christmas-party-cancelled-vaccine-booster

 

   Send article as PDF   

Check Also

Rakúsko napriek množstvu zaočkovaných 3 dávkami má rekordy pozitívnych prípadov

Rakúsko patrí medzi najzaočkovanejšie krajiny na svete treťou dávkou (posilňovacou). Zároveň dosahuje rekordy nových pozítivnych …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.