utorok , 16 apríla 2024

V Austrálii majú problém s nadmernými úmrtiami

V Austrálii majú problém s nadmernými úmrtiami.
Zaočkovanosť populácie od 16 rokov dvoma dávkami tam je 95,8%. 3 dávkami 72,2%. Vo veku od 5 do 15 rokov tam je zaočkovaných okolo 2 000 000 detí.
Počet obyvateľov Austrálie je okolo 25 miliónov.

Podľa viacerých autorít a dát zomiera v priemere o 17% viac ľudí ako pominulé roky.

V septembri 2022 Austrálčania uvažujú, čo je príčinou nadmernej úmrtnosti oproti minulým rokom. Viac mŕtvych ako keď sa neočkovalo. Ako príčiny nadmerných úmrtií za rok 2022, kedy je takmer 100% populácie zaočkovanej považovali COVID-19, druhá príčina boli úmrtia s COVIDom, tretia príčina je podľa odborníkov neznáma. Pozoruje sa nárast úmrtií na ochorenia srdca, nádorov, mozgovocievného systému, cukrovku a demenciu.
Zaujímavosťou na Austrálii je, že pokiaľ sa tam neočkovalo mali podstatne menej COVID pozitívnych, podstatne menej úmrtí.
Práve terror, ktorý sa odohrával v Austrálii – uzavreté hranice, karantenné centrá, zákaz lietať viedli k rezignácii väčšiny populácie a aj očkovaniu proti presvedčeniu.
Práve očkovanie sa stáva čoraz viac terčom kritiky a za príčinu nadmerných úmrtií aj tam považujú mnohí kritici práve očkovanie. Viacerí politici obviňujú média za manipuláciu. Keď ľudia zomierali na COVID, tak sa predbiehali v strašení. Keď ľudia zomierajú po očkovaní, je ticho.
   Send article as PDF   

Check Also

Vakcíny Sputnik voči COVID-19 sa idú testovať v Rusku na deťoch od 6 do 11 rokov

Na Slovensku očkovanie na COVID rieši málokto. Od decembra 2023 sa štatistiky prestali zverejňovať. Dovtedy …

One comment

  1. Hodil som originálny článok do prekladača, nie je v ňom ani náznak toho, že by niečo pripisovali následkom očkovania. Nadmernú úmrtnosť zvaľujú na následky samotného Covid19. To samozrejme nevysvetľuje, prečo nadmerná úmrtnosť na údajné následky Covid19 nie je zaznamenaná u nás na Slovensku, ale je zaznamenávaná práve v tých štátoch, ktoré najviac opichávali ľudí experimentálnymi preparátmi.
    Čiže v originálny článok zahmlieva, zahmlieva, zahmlieva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *