pondelok , 29 mája 2023

V Austrálii majú problém s nadmernými úmrtiami

V Austrálii majú problém s nadmernými úmrtiami.
Zaočkovanosť populácie od 16 rokov dvoma dávkami tam je 95,8%. 3 dávkami 72,2%. Vo veku od 5 do 15 rokov tam je zaočkovaných okolo 2 000 000 detí.
Počet obyvateľov Austrálie je okolo 25 miliónov.

Podľa viacerých autorít a dát zomiera v priemere o 17% viac ľudí ako pominulé roky.

V septembri 2022 Austrálčania uvažujú, čo je príčinou nadmernej úmrtnosti oproti minulým rokom. Viac mŕtvych ako keď sa neočkovalo. Ako príčiny nadmerných úmrtií za rok 2022, kedy je takmer 100% populácie zaočkovanej považovali COVID-19, druhá príčina boli úmrtia s COVIDom, tretia príčina je podľa odborníkov neznáma. Pozoruje sa nárast úmrtií na ochorenia srdca, nádorov, mozgovocievného systému, cukrovku a demenciu.
Zaujímavosťou na Austrálii je, že pokiaľ sa tam neočkovalo mali podstatne menej COVID pozitívnych, podstatne menej úmrtí.
Práve terror, ktorý sa odohrával v Austrálii – uzavreté hranice, karantenné centrá, zákaz lietať viedli k rezignácii väčšiny populácie a aj očkovaniu proti presvedčeniu.
Práve očkovanie sa stáva čoraz viac terčom kritiky a za príčinu nadmerných úmrtií aj tam považujú mnohí kritici práve očkovanie. Viacerí politici obviňujú média za manipuláciu. Keď ľudia zomierali na COVID, tak sa predbiehali v strašení. Keď ľudia zomierajú po očkovaní, je ticho.
   Send article as PDF   

Check Also

AUSTRÁLSKE REGULAČNÉ ORGÁNY ZATAJILI PRED VEREJNOSŤOU SMRTEĽNÉ MYOKARDIDTÍDY VYVOLANÉ VAKCÍNOU

By Peter A. McCullough, MD, MPH Referoval Michal Piják Zdá sa, že Austrália sa začína …

One comment

  1. Hodil som originálny článok do prekladača, nie je v ňom ani náznak toho, že by niečo pripisovali následkom očkovania. Nadmernú úmrtnosť zvaľujú na následky samotného Covid19. To samozrejme nevysvetľuje, prečo nadmerná úmrtnosť na údajné následky Covid19 nie je zaznamenaná u nás na Slovensku, ale je zaznamenávaná práve v tých štátoch, ktoré najviac opichávali ľudí experimentálnymi preparátmi.
    Čiže v originálny článok zahmlieva, zahmlieva, zahmlieva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.