nedeľa , 5 februára 2023

Očkovaný Vallo sa nakazil a má COVID-19

Primátor to všetko verejnosti prezradil v statuse na sociálnej sieti. „Pravidelne sa testujem. Vo štvrtok bol môj PCR test pozitívny. Som zatiaľ bez príznakov a pracujem z domu. Všetci, ktorí boli v blízkom kontakte so mnou, sú v súlade s vyhláškou Regionálneho úradu verejného zdravotníctva už informovaní. Nerád komunikujem osobné informácie, ale v tomto prípade to považujem za lepšie, aby som predišiel rôznym špekuláciám,“ prezradil.

Primátor Vallo sa však proti ochoreniu očkoval v máji tohto roku, keď prvú dávku vakcíny dostal na Národnom futbalovom štadióne. Išlo o AstraZenecu.

Očkovanie je jediná cesta z pandémie, v každom prípade, buďme ďalej opatrní!“ napísal vtedy v statuse.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/zaockovany-bratislavsky-primator-vallo-zverejnil-ze-sa-nakazil-covidom-19/2752364

   Send article as PDF   

Check Also

Matuš Vallo podporoval obmedzenia, lockdowny a nabádal k diskriminácii neočkovaných

https://www.facebook.com/vallo.primator/posts/pfbid049rWvDAvdANTMFTMgmVgiCTqaHvGXXfAK9vaWuq7eZXNnPrsGak332igqeT6WSDhl Vallo podobne ako iní podvodníci v Aspen Institute podporovali svojho sponzora a jeho vakcíny, …

One comment

  1. stop chazarskej mafii

    a to tuto bandu chazarskych genocidnych vrahov čaka sud Norimberg 2.0 čo ste si navarili to si aj sai zjete všetky škody čo ste napachali za staroči tisice krat splatite a poberete sa za svojim panom do pekla .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.