nedeľa , 16 júna 2024

Internetom sa šíria videá, kde ľudia odpadávajú a trasie ich po očkovaní

zdroj: https://www.facebook.com/karolina.zuskinova/posts/266615398756989

zdroj: https://www.facebook.com/martin.sedmak.5/videos/3810162225753115/

   Send article as PDF   

Check Also

Aké ochorenia spôsobujú vakcíny sa nedozvieme, úrady to nekontrolujú

Spôsobujú vakcíny na očkovanie rakovinu? Písal som Ministerstvu zdravotníctva otázky ohľadom počtu nádorových ochorení na …

2 komentáre

  1. Výrobcovia vakcín sa ako prví zriekli zodpovednosti za ich účinky.Už len to hovorí za všetko.Ako môže niekto tvrdiť,že očkovaní budú mať ľahký priebeh choroby, keď je vakcína nevyskúšaná?A už keď sa niekto dá očkovať,tak nie preto ,aby dostal chorobu a mal “ľahký priebeh”ale preto,aby chorobu vôbec nedostal.Len tak má totiž očkovanie zmysel.Za socializmu bolo síce očkovanie povinné,ale očkovali sme sa našimi vakcínami na oveľa nebezpečnejšie choroby,ako je teraz covid,napr.proti záškrtu,čiernemu kašľu,mozgovej obrne ,pravým kiahňam,či tuberkulóze.Dostal niekto vtedy po očkovaní niektorú z týchto chorôb?Mal “ľahký”priebeh,alebo dokonca ležal v nemocnici ako teraz po očkovaní proti covidu? Maximálne niekoho bolelo plece po vpichu,či mal trochu zvýšenú teplotu,ale to je normálne,no nikto nemal kŕče, krvné zrazeniny,ani nikto nezomrel,ako teraz,po očkovaní cudzími vakcínami proti covidu, ktoré ani vakcínami vôbec nie sú.

  2. Treba začať v jadre všetkých týchto problémov.Zopár firiem,ako napr Pfizer,Johnson,Moderna…manipulujú teraz z celým svetom.Kvoli ním je teraz celý svet hore nohami.Čo tak bojkotovať ich výrobky, nekupovať ich, kašľať na nich.Nevyrabajú len vakcíny,ale aj ďalšie výrobky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *