Nanočastice z vakcíny sa dostávajú najmä do ženských ovárii (vaječnikov), ktoré sú základom plodnosti ženy

Na internete sa objavil dokument, ktorý má byť od Pfizeru. Ten mal byť predložený EME (Európskej liekovej agentúre) pri schváľovani vakcíny. V dokumente sa píše, že nanočastice z vakcíny sa počas prvých hodín dostávajú najmä do ženských pohlavných orgánov, vaječnikov (ovárií). Tie sú základom plodnosti ženy. Nanočasticový nosič doteraz nikdy nebol použitý na očkovanie, slúži na prenos očkovanej RNA do vnútra bunky.

Koncentrácia nanočasticového nosiča bola zistená radionuklidovými metódami, ktoré sa využívajú na diagnostiku a podľa značených nanočastíc ich dokážu rozpoznať, v ktorom tkanive sa nachádzajú.

Doplnenie: Dokumenty pochádzajú z Japonského ústavu na kontrolu liečiv. Japonsko vykonávalo vlastnú kontrolu vakcín. Dokument je tu:

https://www.pmda.go.jp/drugs/2021/P20210212001/672212000_30300AMX00231_I100_1.pdf

kópia (pre prípad zmazania originálneho zdroja)

japonsko-vakcina

Tabuľky na strane 16 a 17 sú v angličtine a zobrazujú hladiny lipidových nanočastíc v rozných tkanivách/orgánoch po podaní vakcíny Pfizer.

Do týchto tkanív sa lipidové nanočastice po podaní vakcíny Pfizer najviac akumulujú: pečeň, slezina, nadobličky, vaječníky, kostná dreň.

Práve nanočasticový nosič bola veľka záhada, ktoré bunky ho hlavne vychytávajú. Ak sa dostáva do najkritickejšieho miesta a to sú pohlavné orgány, treba si položit otázku prečo. Rieši organizmus takto stav, kedy si povie, že je lepšie už sa nemnožiť, lebo moje telo je vážne poškodené?

Nie je to dávno, čo viaceri lekári poukazovali na neplodnosť po očkovaní. Dokonca tak hovoril aj bývalý šéf výskumu Pfizeru – Michael Yeadon. Jeho názory boli označené ako konšpirácie. Pritom v rôzných fórach ženy píšu ako po očkovaní potratili, alebo majú problémy s menštruáciou.

zdroj: https://www.tigerdroppings.com/rant/politics/leaked-pfizer-study-shows-that-vaccine-particles-are-hugely-sequestered-into-the-ovaries/96587179/

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

2 komentáre

  1. vojna je súbor opatrení na zachvátenie cudzích energetických, prírodných a ľudských zdrojov. nemusí sa pohnúť ani jeden vojak, aby bola vojna. tretia svetová vojna už beží, jediný kto ju brzdí, je Rusko. Väčšina štátov sa len vezie, lebo nemá vedcov a personál, aby sa mohla vzoprieť obrovskej hore lží.
    tento príspevok vidím ako dezinformáciu. 1. kostry na snímkoch majú fakt divný tvar lebky a skelet, vyzrá to ako anunaki – blud a manipulácia 2. nie je uvedený samotný obsah štúdie, ignoruje sa v tabuľke uvedená 40 násobná koncentrácia v plazme (spôsobujúca potenciálne tromby a okamžitú smrť), ale zdôrazňujú sa vaječníky, lebo sa zakryje skutočné nebezpečenstvo rýchlej smrti. je dôležité zničenie vaječníkov mŕtvej ženy? nie je. autor prekrúca skutočný význam štúdie a obracia pozornosť nesprávnym smerom.
    nátlak cez Covid je ekvivalent pozemného útoku, ktorý zasahuje celý svet naraz. je to efektívnejšie, ako niekde posielať vojakov. útok Covidom je prvá etapa – úder, potom príde zbedačenie, diktát, nadvláda, fašistické režimy pod kontrolou toho, kto riadi Covid. Pozrite si znovu otvárací ceremoniál olympiády v Londýne – ten kto to vedel vopred natočiť takú divnú ceremóniu, ten spustil Covid, lebo ten ceremoniál ukazuje, že má na to silu, ľudské zdroje a dostatok šialenstva v hlave.

    • Obrázok sme odstránili, slúžil len na ilustráciu ako funguje zobrazovanie radioizotopmi značených častíc. Výber nebol správny. Článok sa upravil a doplnil o nové informácie z Japonska. Ak vám niečo nesedí, kľudne napíšte a môžme to po dohode skorigovať. Cieľ nie je manipulácia, ale podávanie informácií. A nik nie je neomylný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *