štvrtok , 20 júna 2024

Na Slovensku v čase očkovania zomrel rekordný počet ľudí, média mlčia

Všetci sa sústredia na vojnu a v pozadí nikto nerieši úmrtnosť s príchodom vakcín. Mali sme tu pôvodný vírus (2020), nebola vakcína, úmrtnosť celková sa mierne zvýšila v porovnaní s rokom 2019 a pred. Hlavne z dôvodu zanedbávania zdravotnej starostlivosti. S príchodom vakcíny sa však situácia ešte zhoršila. Podstatne viac narástla úmrtnosť. Na Slovensku máme za rok 2021 rekordnú úmrtnosť. Nemala vakcína pomôcť?

Počet úmrtí – vakcinačný rok 2021 – 73.121. Bez vakcíny 2020 – 59.089. Priemer za posledných 5 rokov – 54 576. VAKCINA JE SLOBODA.

Príklad lekára zo Žiliny, ktorý sa dal pichnúť 3.dávkou. Začal mať nepríjemne pocity v krku. Množstvo vyšetrení, všetko negatívne. Do pár týždňov od očkovania zomrel. Poslanec z Martina, chcel cestovať..dal si 3.dávku…do pár týždňov zomrel…a takýchto prípadov je množstvo…Mnohí očkovaní treťou dávkou majú novovzniknuté žaludočné problémy, často sa novodiagnostikuje autoimunitné ochorenie Celiakia alebo rôzné intolerancie, mnohí majú veľmí silné alergie, podstatne horšie ako v minulosti….Bude niekto pátrať po súvislostiach?
Zdroj: MUDr. Radoslav Čičala
   Send article as PDF   

Check Also

Zomrel ďalší očkovaný športovec – 47 ročný Zdeno, posmieval sa z neočkovaných

Tragická udalosť na Spartan Honor race vo Vojenskom obvode Záhorie! Počas vytrvalostných pretekov silných mužov …

One comment

  1. 11-NASOBNY NARAST POCTU UMRTI VRAMCI US ARMADY MEDZI MLADYMI LUDMI ! ! ! NECH ZIJE VELKY IQ TEST A OCISTA !

    https://www.bitchute.com/video/Kbk8z9zuLiUf/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *