pondelok , 15 júna 2026

Bačinský: Osuskému so Šeligom po papuli

Satirické a úsmevné vyjadrenie vojnového veterána o súčasnom diani, Ukrajina-Rusko, Covid, liberalizmus a cenzúra…

Video:
https://rumble.com/vy2ej7-po-papuli-osuskmu-so-eligom.html

PS: S idealizáciou Ruska sa nestotožňujeme. Putin je globalista a .

 

   Send article as PDF   

Check Also

Blaha: Kotleba je fašistický červík. Pevne verím, že súd ich stranu zruší.

„Tlieskam! Pevne verím, že súd fašistov odprace,“ reagoval Ľuboš Blaha… „Tlieskam! Pevne verím, že súd …

2 komentáre

  1. Vieme čo sú zač tí dvaja, ale nemal by sa takto vyjadrovať. Nepomôže si..

    • Prečo by sa nemal takto vyjadrovať ?? Voči morálnej spodine spoločnosti je to vyjadrenie adekvátne. Osuský by si zaslúžil jednu, ale poriadne veľkú po papuli, aby to rozdýchaval minimálne pol roka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *