Na Slovensku ruinujú ekonomiku, Slováci chodia na nákupy do Česka a Poľska, v Poľsku ide život naplno, diskotéky, bary otvorené….

V Česku je dnes počet pozitívnych COVID-19 prípadov denne okolo 17000, v Poľsku okolo 25 000 a na Slovensku okolo 9000. A Napriek tomu na Slovensku sú najtvrdšie opatrenia. Niekto si povedal, že chce Slovensko riadne zruinovať a zadĺžiť a začať privatizáciu.

Slováci chodia na nákupy do Poľska a Česka, hranice sú otvorené. V Česku sú obchodné centrá preplnené, hlava na hlave. Pritom aj zaočkovanosť je v Poľsku podobná našej a v Česku je okolo 60% zaočkovaných.

Napriek tomu na Sloensku je všetko zatvorené, štát vypláča pandemické PN a firmy, ktoré museli zatvoriť.

Coronavirus situation in Poland: summary of recent regulations and the most important information regarding our everyday life in Poland

   Send article as PDF   

Check Also

V Izraeli plnia nemocnice pacienti s chrípkou

Nemocnice v Izraeli začínajú mať problémy s pribúdajúcim množstvom pacientov s chrípkou. Upozornil na to …

7 komentárov

  1. Poliaci boli vždy lepší obchodníci, nebudú si ruinovať ekonomiku kvôli nejakej hlúpej,bezvýznamnej chorobe.Čo sa budú donekonečna zatvárať, veď nie je vojna,nebombardujú ich.Choroby boli a budú.Radšej risknem,že sa nakazím,ako mám byť stále zatvorený.

  2. poliaci su slovania a ti obchodnici su židia čo prišli zo španielska avelekj chazarie a poliakov domestikovali v 15 repsktive 10 storoči ano maju polske mena už v 16 storoči blo polsko napoly židovskou jkrajinou u nas to neni inak len ta milia slovanske mena prislušnost k židokrestanstvu. ak najdeš poliaka obchodnika trhovca chod ho umyt očisti a pozri sa znovu najde žida bud aškenci albo sefarda . čo si nysliš akej narodnosti je duda alebo Kačinsky no tej iste ako merkelova rotschield či naša čierna matka z kozieho palaca .

  3. Chazari neboli cistokrvní Židia,len prijali judaizmus,aj to nie všetci.Dokazovať ,čo je ktorý národ zač, môže len exaktná veda s názvom genetika.V minulosti sa takto vyvrátili rôzne fámy o rôznych národoch.A tvrdiť, že sa nenájde čistokrvný Poliak, ktorý by vedel obchodovať,že to musí byť zákonite “Chazar” je hlúposť.

    • Všetci tito hadí ludia pochádzajú z Hadích kultúr Mezoameriky, vrátane chazarov..Hadoe kultúry Mezoameriky založil vrah Kain, a oni to majú v génoch….

      • Chanes,Hadí ľudia, inak známy ako ” Mayovia”, ako aj Toltékovia, či Aztékovia, obetovali vlastních, vytrhávali im srdcia, a stavali pyramídy lebiek a hnátov! Potom, čo sionisti prevzali moc na Amerikpu= Krajinou Opereného Hada, robia presne tp isté okolo sveta z ich obetí a nejonečných vojen! Irak, Líbya,Sýria,Afganistan, atď., sú ich pyramídové polia lebiek a hnátov! A Palestínci sú už iba krok pd toho, aby im sionistický potomkovia Kaina začali vytrhávať srdcia za živa! Niektoré ich zverstvá sú ešte horsie!

    • Požidovčený poliak je ako u nás poturčenec,horší od turka… Iba reč si zachovali slovanskú..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *