streda , 24 apríla 2024

Na Mikulášove meniny uväznili Lučanského, den pred narodeninami mohli Černaka previesť do Prešovskej väznice

Na internete sa objavila správa od osoby z ministerstva vnútra a policajného zboru, že Černáka podľa nej previezli do Prešova 8.12.2020, deň pred incidentom s Lučanským. Černák vypovedal v Prešove 15.12.2020, nemohli ho však prevážať v ten deň a eskorty sa majú robiť len v utorky.

cernak vo vaznici v Presove

Černák vypovedal v Prešove 15.12.2020:

https://www1.pluska.sk/krimi/mafian-mikulas-cernak-presove-case-lockdownu-mu-urobili-vylet-dovodom-je-jeho-starter

Mikuláš Černák bol uväznený vďaka Lučanskému. Dlhodobo sa hovorí, že z väznice má stále veľký aj politický vplyv. Je s nim spájana aj minulosť mafiána Borisa Kollára, ktorého zhodou náhod Černák ospevoval. Podobne sa nevie, ako prišiel k majetku Matovič a ako zbohatol, mnohí hovoria, že mal styky aj s mafiánmi. Známe sú jeho kšefty s podvodníkom Majským.

Lučanského uväznili v deň Černákových menín, na Mikuláša, z čoho sa Černák tešil na svojom facebooku. Hovoril o Lučanskom ako o Judášovi – išlo o akciu Judáš. Judáš z Biblie spáchal samovraždu obesením. Žena poprela, že by jej manžel mal na krku strangulačnú ryhu, ak by sa obesil – mal by ju… Podľa osoby z ministerstva vnútra museli Černáka presunúť do Prešovskej väznice 8.12.2020, deň pred jeho narodeninami. 9.12.2020 v deň narodenin Černáka sa stal doteraz nevysvetlený incident Lučanskému. Fico pôvodne hovoril o oku mimo lebky a závažných poraneniach.

Kamery, ktoré nahrávajú vo väzniciach majú sústavné nahrávanie. Kedže záznamy nie sú úplne – chybajú určité hodiny, tak ministerstvo sa aj v tomto prípade vyhovorilo a klamalo, že kamery nahrávajú len pohyb. Ak by nahrávali len pohyb, tak aj záznamy cez deň nie sú súvislé a obsahujú len sekvencie s pohybom.

Taktiež je záhadou a vecou, ktorá sa nikdy nerobí, že Lučanského za daný deň trikrát dávali na inú celu. Doteraz nie je vysvetlené, prečo Lučanský skončil v Prešove. 

Vystrašenie pre ostatných, ako je Tibor Gašpar, Mako…aby si dávali pozor, čo budú hovoriť?

 

   Send article as PDF   

Check Also

lucansky

Čo nesedí na samo-vražde Lučanského?

Rôzné verzie ako došlo k úrazu: praskla mu cievka v oku (táto verzia bola vyvratená, …

One comment

  1. a ubytovali ich spolu na jednu celu, som tam bol som to videl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *