Na Čaputovej chate bola počas núdzového stavu a strašenia Matovičom veľká párty po 22:00

Na chate, ktorá patrí prezidentke Čaputovej sa konala veľká párty po 22:00, počas nudzového stavu, počas toho ako nás straší Matovič nárastom počtu pozitívnych a zomieraním ďalších ľudí. Tak počas takejto situácie sa konajú takéto zábavky. Na chatu privolal políciu sused za rušenie nočného kľudu.

Polícia následne klamala, keď sa informovali, či sa také niečo dialo, polícia sa vyjadrila, že nie. Avšak média sa dostali k záznamu volania na linku polície. O toto je tento incident závažnejši, kedže niekto z vrchu pôsobil na políciu, aby klamala. Voči osobe z polície, ktorá klamala by mala byť vyvodená zodpovednosť vrátane toho, kto to nariadil.

Pravdu sa už nedozvieme, prezidentka Čaputová sa vyhovára na dcéru, že chatu dcéra prenajíma (19 ročná). Dcéra sa vyhovára na ľudí, ktorým prenajala chatu údajne. Ak chatu prenajímala, mal by byť dostupný záznam o počte a menách osôb. Taktiež kedže išlo o porušenie núdzového stavu, o porušenie nočného pokoja, nariadeni…prípad by mal mať trestnoprávnu dohru a sadzby počas núdzového stavu sú podstatne vyššie.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=2LRzw_QaTqY

https://www.noviny.sk/slovensko/560721-uprostred-tyzdna-sa-na-chate-zuzany-caputovej-strhla-divoka-party

Ak si pozrieme nariadenie vlády tak je zákazané organizovať hromadné podujatia tohto typu. Taktiež keď už to bolo organizované a chata sa prenajímala pred vstupom mali byť vyznačené všetky podmienky ochrany pred COVID, dezinfekcia, rozostupy..čo samozrejme nebolo.

zdroj: https://korona.gov.sk/platne-hygienicke-opatrenia/

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko začalo produkciu vlastných mRNA zložiek, vakcín a PCR testov

Rusko nezaostáva v očkovaní za západom. Okrem svojej genetickej DNA vakcíny sa sústredí na vývoj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *