štvrtok , 13 júna 2024

MUDr. Piják: Pseudoodborníci z Baránkovej strany – Zdravý rozum

ŽE VRAJ ROZUMNÉ ROZHOVORY
Dúfal som, že sa dozviem niečo nové. Žiaľ sklamal som sa. Samé dristy a hoaxy. Najviac ma pobavilo, ako sa vytešovali z nehoráznej kraviny, ako je z vedeckého hľadiska a realizácie štúdií výhodné, že pomer očkovaných a neočkovaných v SR je cca 1:1. Svedčí to o tom, že títo mudrlanti nemajú ani elementárne poznatky z bioštatistiky a preto by dobre zapadli do tímu vládneho splnomocnenca pre covid, šarlatána Kotlára. A takíto pseudoodborníci si trúfajú kandidovať za poslancov do Európskeho parlamentu. O motivácií radšej pomlčím.
Náš komentár:
Na fotke vpravo vidieť Martina Klieštinca, to je taká podržtaška Jána Baránka.  KLieštinec stál s liberálmi a Pčolinským pri riadených Gorila protestoch. Tu ho môžme vidieť na videu setky Tvorivá spoločnosť. Klieštinec opakovane nehovorí o Slovensku, ale o tejto krajine.
zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=lOqvF_LjnCU
 Baránek ma blízko ku kadejakým podivinom, sektárom a pyramídam. Mal v strane Harana z Lyoness:
https://www.inenoviny.sk/slovensko-na-1-mieste-ivan-harant-a-pyramida-lyoness/
Baránek už niekoľkokrát vyberal peniaze, kde sú? Čo doteraz urobil Baránek pre občanov Slovenska? Od 2021 len rozpráva, prázdne slová a zbiera peniaze a sľuby. Čím sa líši od štandardných politikov? Keď bolo v móde máť hlavnoprúdový názor, tak vystupoval v propagandistických médiach, keď si všimol ich úpadok, tak rýchlo využil situáciu a preplával na druhý breh, zmenil názory a už ide proti prúdu. Herec.
https://www.inenoviny.sk/jan-baranek-prepojenia-na-stb-tajne-sluzby/
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: BARÁNKOVE PREDVOLEBNÉ FANTASMAGÓRIE

Ako obvykle, pán Baránek sa v úvode rozhovoru nezabudol pochváliť, že bol kedysi najcitovanejším politickým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *