Sekta alebo podvod s názvom Allatra (Tvorivá spoločnosť)? Pôvod na Ukrajine, v čase organizovanej revolúcie

V roku 2014 západ zorganizoval na Ukrajine revolúciu, dozeral aj obyvateľ Slovenska, odborník na prevraty – Palino Demeš.
https://www.inenoviny.sk/pri-protestoch-v-bielorusku-sa-znovu-hovori-o-pavlovi-demesovi/

Zakladateľ sekty Allatra (Tvorivá spoločnosť) istý pán Igor Danilov je opradený množstvom tajomná a jeho minulosť je neznáma. Allatra chce všetkých zjednotiť, hlavne tých, čo naletia ich predstave sveta. Ostatní podľa Danilova sú zvieratami, ne-ľudmi a Danilov im chce odobrať status človeka.

Vytvorenie jedného náboženstva je aj súčasťou plánov nového svetového poriadku.
https://info.dingir.cz/2020/12/reflexe-allatra-ideologie-tvorive-spolecnosti/

Typickým príkladom siekt je množstvo textu a slov s minimálnou vypovednou hodnotou. Strašenie prepletené s príchodom záchrany a to je vždy vedenie sekty, alebo sekta samotná.

Podobne aj údajna autorka kníh – Anastasia Novych, píše pod pseudonýmom a jej skutočné meno je neznáme. A možno ide len o bábku nadnárodnych korporácii, ktoré podobne ako v prípade kryptomien vytvárajú nové náboženstvo s prvkami manipulácie ľudí.

Na čele tejto sekty máme muža a vo videách často pôsobia ženy, ktoré ho naslúchajú. To je základom manipulácie siekt a často práve ženy s mnohými problémami sa stanú obeťami takýchto siekt. Táto primitívna manipulácia siaha do minulosti, kedy vodca – lovec, po ulovení získal sympatiu množstva žien a bol vzorom a aj lákadlom pre ostatných. Pôsobí sa na najprimitivnejšie ľudské pudy.

Rôzné videa a vystúpenia Danilova pôsobia nóblesne, luxus a zladenie, potrebné pre ovládnutie povrchných vnemov a slovami dochádza k manipulácii duše a myslenia. Samotný Danilov pôsobi ako obeť manipulácie a programovanie mysle.
zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=R2drwMlLoyY

Prečo Danilov nie je povolaný do armády a nebojuje je tiež neznámou.

Tak ako v prípade každej sekty, aj tu strašia koncom sveta. Ten podľa Tvorivej spoločnosti nastane v roku 2036, sopečnými erupciami.

Allatra velebí Vladimíra Putina a tým aj na Slovensku si získava ľudí z alternatívneho priestoru.
https://www.startitup.sk/sef-sialenej-ukrajinskej-sekty-ma-byt-na-slovensku-velebi-putina-a-tvrdi-ze-slovania-su-vyvoleni/

V roku 2021 Tvorivá spoločnosť urobila rozhovor s odsúdeným Mikulášom Varehom. Práve Varehovi robil daňového poradcu člen slobodomurárskej lóže Bnai-Brith – Martin Daňo.

Výhovorka Varehu bola taká ako aj iných. Urobil rozhovor, nezisťoval si informácie o Allatra. Tieto videa a takáto manipulatívna kampaň, ktorá má byť kritikou Allatry ju dostáva do povedomia ľudi. Samozrejme Vareha alebo iní účinkujúci veľmi dobre vedia o čo ide, alebo dostali za to zaplatené.

Profesionálne stránky, videa Tvorivej spoločnosti stoja množstvo financí. Video, ktoré v úvode zaujíma pompéznosťou..povie o myšlienke ako nás niekto chce zahubiť a ako nás čaká katastrófa  a len spojenie sa do Tvorivej spoločnosti to môže zastaviť. Rozprávka, ktorej uverilo mnoho inteligentných ľudí. Primitívna manipulácia, ktorá neponúka žiadne riešenia..len neberá ľudí a obete.
https://www.facebook.com/watch/?v=924642352179666&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

 

 

   Send article as PDF   

2 komentáre

 1. Demes, Soros, 3. svetova vojna, Vareha…
  Vareha je maltezsky rytier.

  Demeš – Soros ma na UA nasypanych minimalne 20 000 000 000 USD, o ktorych sa vie. Moze to byt aj dalsich 50 000 000 000 USD, o ktorych sa nevie.

  JE TO OFICIALNE :

  U(S)A chcu pouzit UA na utok proti Ruskej federacii, aj z Jadranskeho mora (pouziju Rumunsko a Bulharsko na prelety).

  Dokumenty maju 3 urovne utajenia : 1. pre nikoho cudzieho (ani v ramci N*ATO) 2. pre AUKUS 3. pre N*ATO

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/prisne-tajne-dokumenty-take-odhalily-planovanou-invazi-do-ruska/

  NIKTO z N*ATO o tom nevie !!! USA si nastavili svoj projekt na uzemi EU, spalit EU.

  Priyebana Pi-ca-putova ZATAHUJE s Nadcocotom SK a EU do WW3 a ani o tom nevie !!!

  Pritom nedavno bola B9 vo Varsave a teraz par dni dozadu hovorila zase s Dementom !! To je “spolupraca” !!

  Cela UA je dost pravdepodobne aj o tom, aby sa Soros dostal k svojmu podielu.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/alex-soros-je-mnohem-nebezpecnejsi-nez-jeho-otec-po-prevzeti-imperia-nadela-dvojnasobek-skod-video/

 2. Jaromír Jaroslav

  Igor Danilov je zidochazar! A aj Anastasia Novych( anonym), je to zidosekta Globalistov, ktorá prekrutila desiatky antických astronomickych symbolov!!! Radim držat ruky a rozum preč od nich, hoci majú na you tube niekoľko slušných apokalyptickych videí…Mam ich dobre preskúmaních! Financujú ich židobankstery!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *