nedeľa , 26 mája 2024

Allatra a väzby na kabalu, iluminátov

Tak ako všetko organizované a rýchlo sa šíriace na záchranu ľudstva má nakoniec iný cieľ. Netreba veriť krásnym sľubom, podsúvaním a manipulácii. Svet si každý vytvára sám, len sa musí oslobodiť od strachu a manipulácie. Allatra, Tvorivá spoločnosť práve rafinovane oberá ľudí o slobodu, o vlastnú myseľ a vytvára vodcovskú spoločnosť (sektu) zahalenú tajomstvom, kde ani hlavné postavy nemajú skutočné mená a ich minulosť nie je poznaná. Podobne ako pri podvodnom vzniku Bitcoinu neznámym Japoncom.

Ďakujeme komentujúcim za ich cenné príspevky.

   Send article as PDF   

8 komentárov

 1. cely dlhy zivot som sa riadil svojim “sedliackym” rozumom bez toho aby som sa kdekolvek zdruzoval dostal sa do niekoho vleku a tak zijem aj dnes a akosi sa mi tento sposob zitia oplati, aj ked som niekedy tvrdo narazil, vstal som a isiel som dalej zase podla svojho…

 2. Jaromír Jaroslav

  Čislo 8 symbolizovalo od Egypta po Čínu galaktickú Maternicu= teda Dvojcentro galaxie, kam putujú duše zosnulých k Ocistcu od pamäti a k Znovuzrodeniu! V Mezoamerike bola tato Matetnica Krčah/ Misa/ Pohar s 9 hviezdami zvonku a 11 vo vnutri, teda 9/11…Vačšina chrámov,bazilík,katedrál, synagóg,mešít a pagôd s dagobami sú Oktagony! Teda 8- stranové budovy s pozlátenou vežou, pred ptechodom do Zlateho veku Krista v 2033= Veľký Jubilejný rok! Cislo 8= život a čislo 4= smrť! 8= nová oktava, nový zivot, preto Noe a 8 ľudí…AllatRA je židmi( Danilov= židochazar) riadená Globalistická sekta, čo poprekrúcala veľa antických asyronomických symbolov! Ruky preč od nich!!!!

  • Kristus v jubilejnom roku 2033 bude vsak falosny…pretoze v skutocnosti nezijeme v roku 2023, ale v roku 1023. To je tak, ked manipulatori dejin prekladaju “i” ako “1” … “i” znamenalo “po Kristovi” a davala sa za nim bodka.

 3. Jaromír Jaroslav

  EU modro-žltá zastava symbolizuje vek satana a Západu= modrý sionisti a ich modrá lóža, vek Kali-juga= Oheň/ Kali, ale aj Sata-juga,vek Satana! A žlta je prichod zlatého veku Krista po 2033,ako Krita-juga…
  Tych 12 hviezd je zodiak, s 13.domom v Mezoamerike, je ten KRUH Hrnčiara, ako aj Slnka prelinajuceho sa s Čiernou dierou v lone= Raji= v Mliecnej ceste,ako nebeskej bohyne a královnej! Naše Slnko bude prerpdené! A ten kruh v polmesiaci je prave PRERODENIE SLNKA z Lona / Raja Mliečnej drahy! A AllatRa to prekrúca, je to židochazarska sekta Danilova, ktora zgrupuje ludí do Globalneho otroctva!!!

  • Moze to byt aj nahoda vyberu farueb.

   • V tejto veci suhlasim….Zlta a modra…to su prakticky jedine dve farby (ak si odmyslime mraky) na dennej oblohe… Na nocnej je to bud ta najtmavsia modra aka existuje so striebornou, alebo cierna si striebornou…pripadne zlatavou… (ked mesiac vyzaruje inu farbu nez striebornojasnu, podla toho ako je naprogramovany)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *