Mirovi Heredošovi hackli účet..

UKRADNUTÝ ÚČET

Priatelia,

viem, že je dnes nedeľa, ale predsa to sem dám. Včera som prežil na facebookových profiloch MIRO HEREDOŠ a VOĽNÁ ZÓNA hackerský útok s cieľom prevziať mi stránky a zablokovať ich. Včera 6 hodín som ju nevedel ovládať a ovládali ju nejakí trollovia, ktorí ma vyradili. Je neuveriteľné, čo si dovoľuje mimovládny sektor. Pripisujem to jednoznačne im po tom, čo im robím.

Už keď bol schopný Wiesenbacher dosiahnuť stiahnutie statusu ktorý som o ňom dal na FB v auguste 2023 a mne sa normálne ukázalo, že na žiadosť Petra Wiesenbachera to stiahol FB z mojej nástenky, tak to som skoro odpadol.

Včera mi ukradli stránku VOĽNÁ ZÓNA s 24 000 sledovateľmi a premenovali na inú a nemám ku nej prístup – nepodarilo sa nám to vrátiť do pôvodného režimu. Je ukradnutá, znefunkčená.

Stránku MIRO HEREDOŠ, ktorá je mimoriadne výkonná a sledovaná na FB, tú som vďaka predošlým silným zabezpečeniam vedel dať naspäť do svojich rúk.

Priatelia, toto je desivé čo sa vie diať na Facebooku a ako nás vedia a chcú vypínať, hlavne robiť problémy profilom odporujúcim systému.

Prosím Vás dajte odber aj na účet TIK-TOK a tiež youtube účet. Všade dajte prosím odber!

Ďakujem!

TIK-TOK
https://www.tiktok.com/@miroheredos?_t=8hHNbCVgMWe&_r=1

YOUTUBE
https://youtube.com/@miroheredos?si=no1YISlNLu_AP1S7

A Facebook Miro Heredoš je tu, kto ste na Facebooku, dajte like aj tam – stránka ide.

https://www.facebook.com/heredos

Ďakujem Vám a všade posuňte prosím tento Telegramový kanál čo mám, je nás tu už cez 12 000 a tu sa vytvára hlavná záloha ľudí.

https://t.me/miroheredos/1103

 

   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub: Heredoš zneužíva tému digitálnej meny na svoju kampaň

Voľby do europarlamentu sa blížia a prospechári ako Heredoš a podobní chcú samozrejme teplé miesto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *