MUDr. Piják: Dokedy bude nová vláda tolerovať vyčíňanie parazitov ako Viktor Breiner, Dávid Puchovský, Daniel Milo a iní?

OTÁZKA NA NOVÉHO MINISTRA VNÚTRA

Dokedy bude nová vláda tolerovať vyčíňanie týchto parazitov, ako je Viktor Breiner, poručík David Puchovský, Daniel Milo, atď. Terčom týchto odporných parazitov a udavačov som sa stal aj ja, a to len preto , lebo som si dovolil poukazovať na nekalé praktiky farmaceutických firiem. Pripomínam, že hlavnú zásluhu na tom, že týmto sviniam bolo umožnené vykonávať ich odpornú činnosť má bývala smerácka vláda, hlavne bývalý minister vnútra Kaliňák.
https://www.inenoviny.sk/admin-stranky-policie-puchovskeho-je-kalinakov-clovek-dosadila-ho-tam-prava-ruka-kalinaka-netik/
https://www.globsec.org/who-we-are/our-people/daniel-milo

Novodobý udavač a prenasledovateľ nepohodlných – Daniel Milo

 

Som toho názoru, že namiesto trápnych teatrálnych vystúpení na hraniciach by mal nový minister vnútra v prvom rade venovať týmto problémom, čo bolo jedným dôvodov, prečo toľko občanov volilo smerákov. Žiaľ, vzhľadom na pochybnú minulosť smerákov, mám veľké pochybnosti o tom, že nový minister vnútra bude mať úprimný záujem uvedené problémy riešiť. Ak má nová vláda skutočný záujem o obnovenie slobody slova a zastavenie ostrakizácie a zosmiešňovanie slušných ľudí, mala okamžite zastaviť činnosť spomínaných parazitov.

Administrátor stránky Hoaxy a podvody Polícia SR – Dávid Puchovský (vľavo)

V tejto súvislosti tiež pripomínam, že smeráci mali ešte v predcovidovej ére zhovievavý postoj k stránke Zomri a jediný zo smerákov bol pán Blaha, ktorý na sociálnej sieti 7. mája 2019 kritizoval ministerstvo zahraničných vecí (MZV), ktoré podľa jeho slov propagovalo stránku Zomri, viac tu:

https://hnonline.sk/slovensko/1942298-pellegrini-kritizuje-blahu-za-jeho-vyroky-drzim-palce-s-propagaciou-zomri-odkazal-poslanec

Na občerstvenie pamäti o spôsoboch, ktoré používali spomínané svine, pripájam excerpt z nižšie uvedeného článku. Dávam to sem aj preto, lebo všetky tie svinstvá, ktoré sa spomínajú v pripojenom článku som zažil na vlastnej koži a viditeľnosť tejto mojej stránky je od začiatku covidu takmer úplne zablokovaná.

 

CITÁT: „Keď si dáte do Google meno Victor Breiner, ukáže sa vám exemplárny príklad posadnutého politicky angažovaného fanatika, ktorý by najradšej rušil, cenzuroval a blokoval všetko, čo popiera jedinú, neomylnú pravdu, vyprodukovanú v prostredí liberálnej pravice. Sám seba označuje ako analytika a odborníka na propagandu a vraj medzinárodná bezpečnosť. Vyštudoval germanistiku v Prešove a International Security Studies na University of Leicester (1). Breiner teda nebude len taký obyčajný pešiak hybridnej vojny, ale dobre vyškolený propagandista s dobrými kontaktami. Inými slovami človek, ktorý sa denno-denne zaoberá tým, ako ľuďom znepríjemňovať život a ako čo najlepšie bojovať s ľuďmi s iným názorom, než má on. Ľudia ako Breiner pod zámienkou boja proti extrémizmu iniciujú prenasledovanie ľudí s iným názorom.

Sliedič a udávač Viktor Breiner
Tento pán stojí za istým webom zvaným Infosecurity.sk, ktorý je priamo prepojený s nenávistnými stránkami. Opätovne sa opakuje klasický model liberálneho myslenia:
bojujeme nenávisťou (v štýle Zomri) proti nenávisti (teda proti tým, ktorí na nenávisť poukazujú),
a urobíme všetko preto, aby ste si svoj názor nemohli vyjadriť
(cenzúra, šikana, prenasledovanie, lustrovanie, urážky, dehonestovanie až kriminalizovanie).
Celý článok tu:
SÚVISIACE STATUSY
Tie svine, čo stoja za tým Blbcom patria do basy. Pevne verím, že sa tam raz dostanú.
MUDr. Piják: O Puchovskom a šírení hoaxov políciou:
https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-o-puchovskom-a-sireni-hoaxov-policiou/
TAKÉTO NECHUTNÉ HOAXY SI DOVOLÍ ŠIRIŤ SLOVENSKÁ POLÍCIA A ZDÁ SA, ŽE NIKOMU TO NEVADÍ, https://www.facebook.com/photo/?fbid=570923281701762&set=a.605676922849168
SÚVISIACE ČLÁNKY
Poručík Púchovský, máte krátku pamäť! Takto nadporučíkom NEBUDETE,
https://www.hlavnydennik.sk/2023/10/12/porucik-puchovsky-mate-kratku-pamat-takto-nadporucikom-nebudete
PRIAMO A BEZ SERVÍTKY. Z DNEŠNÉHO ROZHOVORU NÁŠHO RIADITEĽA Victor Breiner PRE ČASOPIS ŠARM,
https://www.facebook.com/infosec.sk/posts/2752590508390698/?locale=pt_BR
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Fico by mal pri takom poškodení dve barly a nie jednu

Ako majú ľudia veriť takýmto „informáciám“, citujem. Vicepremiér Robert Kaliňák pripomenul, že u Fica ide …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *