pondelok , 29 mája 2023

Média klamú, 3. dávku nedostalo 1,2 milióna ľudí, ale len 400 000

Média začali klamať verejnosť tým, že 3 . dávku dostalo 1,2 milióna ľudí. To je samozrejme klamstvo, ktoré pravdepodobne slúži na motivovanie ľudí na očkovanie treťou dávkou.

zdroj: https://domov.sme.sk/c/22576865/ockovanie-koronavirus-vakcina-pocet.html?ref=terazbox_sme

Keď si však pozriete článok, kde poisťovne hovoria, koľko majú zaočkovaných akými dávkami, čísla sú o polovicu menšie.

https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/slovaci-maju-zaujem-o-ockovanie-vo-vseobecnej-zdravotnej-poistovni-dostalo-vakcinu-za-rok-2021-viac-ako-milion-ludi/

V článku sa píše:
3.dávka u poistencov:
Všeobecná zdravotná poisťovna: 278 000
Dôvera: 100 402
Union: 65 794

Podľa poisťovní dostalo tretiu dávku: 441 196 Slovákov. SME píše o 1 200 000 očkovaných treťou dávkou. To je takmer 3x vyššie číslo ako je realita.

 

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Ako sa vyrába mediálna lož globálnych rozmerov…

Šéfom misie OBSE (prevažne špionážna organizácia pod politickým krytím) v roku 1999 bol na Kosove Wiliam …

4 komentáre

  1. Klamstvo je ich pracovná metóda, celé naše trasorítkove samoderžavie takto vládne. Klame sa v zdravotnícve, fiskálnej ekonomike,v ďalších odvetviach nášho hospodárstva.Lebo kto klame, ten jede. Duplo opichanci, bez boosteru budú nezodpovednými dezolátmi ako aj my prekonaní túto hnusobu.

  2. Mám gója vo vzdialenej rodine, čo sa nechal nahuckať na 3.davku= “ booster“ a dostal teraz Covid-22 podĺa roku, a ani sa necíti najlepšie…Davno som ho varoval predtým, no hlupemu rozum nenaleješ! A ešte mu poisťovňa oznamila, že v pripade úmrtia po zaočkovaní jeho pozostalím nedajú ani cent, lebo óckovanie v UK je dobrovolné a poisťovne ho kvalifikujú po úmrtí ako SAMOVRAŽDU, ktorá sa neptepláca! Takze, pomaly bude upadať na imunite, a max.to dotiahne do 6.ci 7.boostera, a odtial rovno k fialkám od koreňa! Je pôvodom španiel narodený v UK, hlúpy poštár a typický zapadný gójo bez rozumu!!! Komu niet rady,tomu niet pomoci! Radím mu teraz, aby si šetril na spalovňu v krematóriu a pohreb popola do urny, čo tu stojí cca 3,000 libier! A povedal kam chce uložiť jeho popol…

  3. Ešte tak doučuť sa matematiku a bude to v poriadku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.