sobota , 13 apríla 2024

Martin Pavelka: Keď ľudí vystrašíte, ľahko ich zmobilizujete na “experimenty”

28. októbra 2020 vyšiel v maďarskom denníku Ujszo rozhovor s “epidemiológom” Martinom Pavelkom. Osobou, ktorá bola architektom plošného testovania. Osoba, ktorá je napojená na zahraničné mocenské kruhy, viac tu:

Na Slovákoch sa robia experimenty financované Gatesovou nadáciou

Martin Pavelka: “Bolo dokázané, že ak sú Slováci vystrašení, veľmi ľahko ich zmobilizujete a prinútite správať sa zodpovedne”.

Toto sme mohli vidieť počas prvej vlny. Vtedy sa Slováci báli neznámeho. Teraz sa boja vysokých čísel (bolo to písané v októbri 2020, kedy manipulovali vysokými číslami úmrtí a nakazených).

Ďalej Pavelka straší otvorenými školami, stretávaním sa ľudí a rizikom šírenia infekcie. Z jeho slov vidieť, že patrí medzi hlavné osoby, ktoré prispely k uzatváraniu škôl, obmedzovaniu kontaktov, šíreniu strachu a paniky.

Opakovane sa zameriava na asymptomatických prenášačov, ktorých chce vyhľadávať vrátane ich kontaktov (to inak ako sledovaním, zásahom do súkromia nejde). Typické totalitné myslenie.

Ďalej spomína miesta šírenia ako kostoly, svadby, bary, reštaurácie, študentské ubytovne, domovy dôchodcov…. Počas celého rozhovoru obhajuje antigénové testy, na ktorých si urobil neetickú nezákonnú štúdiu. Za ktorú musí sedieť pred spravodlivým súdom a byť riadne odsúdený za zločiny proti ľudskosti a experimenty na ľuďoch. Navyše ministrom zdravotníctva ratbolo priznané, že odobraté vzorky boli sekvenované, bez vedomia občanov.

Aj on ako väčšina iných “odborníkov” vidí ako jedinú cestu vo vakcíne. A záhadne to vedel už v októbri 2020, keď sa ešte neočkovalo.

 

zdroj: https://ujszo.com/kozelet/nem-kizart-hogy-az-orszagos-tesztelest-rendszeresen-meg-kell-ismetelnunk

Možno práve pre najnižšie čísla z jari – z prvej vlny na Slovensku, bolo Slovensko a Slováci vybratí ako experimentálna krajina na plošné testovanie a neskôr na psychologické operacie testovania nátlakového očkovnaia.

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovákoch boli vykonané viaceré experimenty, Fico o nich vedel a mlčal, nevyšetruje ani teraz…

Na Slovákoch bolo vykonaných viacero štúdií, farmaceutické firmy v spolupráci s lobistickými skupinami USA na …

2 komentáre

 1. Tak toto je genocida. Cielene vyvolat a pracovat so strachom a pouzivat to ako nastroj….
  Toto je na Haag. Pavelka skonstruoval, ma podiel na neludskom zaobchadzani a muceni.

  A este to hovoril v Ujszo, co je dennik madarov na slovensku (nic proti nim), cize cielene protislovenske (aby sa to normalny clovek nedozvedel).
  Szigeti bol tusim sefom Ujszo, cize Pavelka daval rozhovoro s posvatenim nejakej kurvy z madarskej politiky na slovensku…

 2. Zdravim, o Pavelkovi nenajdete nic, pretoze je to dalsia figurka progresivcov. Sebavedomy fagan, vnuk znameho vinara Pavelku a samozvany “odbornik”, ktory cestoval po Gruzinsku povodne sa vzdelavat o vinohradnictve, tam zostal a na nete je o nom zmienka, ako sa staral o gruz. seniorov a jeho pomoci. O tom, ze by bol odbornik na covid nenajdete nic, je akurat tak vystudovany matematik. A ako sa dostal na MZ SR? Lahka odpoved- cez primatora BA, Valla, Kostala, ktori mu rychlo vybavili zivnost, pricom chlapec nema ani sajnu, ake povinnosti mu z toho vyplynuli. Bola s nim uzavreta zmluva:
  https://zverejnovanie.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700026&id=69960&p1=63802
  na tzv. Alert system, ktory bol kompilatom zahranicneho cinskeho autora. Pavelkova rodina vlastni garaze pri magistrate, s ktorou ma aj magistrat uzavretu maximalne nevyhodnu zmluvu, ale to nie je nic nove. Tim Vola okrada Bratislavcanov vo velkom a coraz viac zamestnava neschopnych amaterov a darmozracov. Netreba sa nechat opijat videjkami, foteckami, ale trebalo by personalny audit a nizku az ziadnu odbornost ludi a ziadnej odbornej praxe, je to vlada deti bez stipky pokory a ucty k starsim ludom. A je to stat v state. Drzost a arogantnost je na dennom poriadku. Ale este k Pavelkovi, chlapec, kedze magistrat PS obcovalo s OLANOM, okrem p.Brazinovej, dennika n a tiez skorumpovaneho Krcmeryho (staci si pozriet, co sa hovori o Vysokej skole socialnej prace sv. Alzbety v BA), ktori ho sprofanovali, tak byvaly minister zdravotnictva Krajci si ho k sebe prijal a zrazu z Alert systemu, ktory mal 5 farieb, vznikol Covid automat, ten ich uz ma viac, aby to bolo akoze dalsie veldielo a pritom sa tu hraju iba s tzv. reprodukcnym cislom a podla toho nam farbia mapu. Magistrat je hniezdom ps-karov, propagujuci fetakov, bezdakov, neplaticov, ozranov, prostitutok, amaterov do neba volajucich a Pavelku, ktory nie je ziadny odbornik, iba obycajny matematik, hrajkajuci sa s cislami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *