štvrtok , 18 apríla 2024

Na Slovákoch sa robia experimenty financované Gatesovou nadáciou

Za povinné plošné testovanie vďačime Martinovi Pavelkovi, ktorý sa na Slovensko vrátil v roku 2020. Dostal sa do poradcovského tímu ministerstva zdravotníctva a bol hlavnou osobou, ktorá vykonávala štúdiu na Slovákoch v prípade plošného testovania.

Pavelka pôsobil na London School of Hygiene and tropical medicine. Táto inštitúcia sídliaca v Londýne sa tiež podieľala na neetickom násilnom plošnom testovaní Slovákov.

Medzi najväčších sponzorov tejto školy patrí napr. Wellcome Trust, čo je organizácia z časti vlastnená farmaceutickými firmami, výrobcami vakcín a testov.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wellcome_Trust

Sponzori tejto školy za rok 2018/2019:

zdroj: https://www.lshtm.ac.uk/files/annual-report-2020.pdf

Ďalším sponzorom je Coallition for epidemic preparedness innovations – koalícia pre inovatívnu epidemickú pripravenosť. A aká náhoda, bola založená tesne pred financovaním tejto školy – v roku 2017 a aká náhoda práve počas  Svetového ekonomického fóra Klausom Schwabom a jeho ľudmi. Sídlo má v Nórsku.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Koalice_pro_inovativn%C3%AD_epidemickou_p%C5%99ipravenost

Zhodou náhod aj túto organizáciu financuje nadácia Billa a Mellindy Gatesových. Nadácia investuje do firiem zaoberajúcich sa vývojom vakcín. Prispela na vývoj vakcíny na COVID-19 od Moderny a Astrazennecy.

Londýnsku školu podporila aj Čína sumou okolo 1000 000 dolárov.

https://www.lshtm.ac.uk/files/annual-report-2020.pdf

Londýnsku školu, kde pracoval a pre ktorú robil výskum Martin Pavelka financujú aj najväčšie farmaceutické firmy vrátane výrobcov vakcín ako je Pfizer. V roku 2020 Londýnska škola zohrávala najkľúčovejšiu úlohu v postupoch a opatreniach v riešeni COVID-19.

Riaditeľom tejto školy je Peter Piot.

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Piot

A ako inak Peter Piot pracoval pre Gatesa a jeho nadáciu.

Gates prišiel na Slovensko do Šamorína v roku 2017, podporiť svoju dcéru. Možno práve vtedy si prišiel pozrieť terén svojich experimentov. Všimnite si, ako objíma na videu svoju dcéru. Obom telesný kontakt zjavne vadí… Bolo par mesiacov pred vraždou Kuciaka a zmenou vlády Fica za Pellegriniho. https://www.noviny.sk/slovensko/255070-bill-gates-sa-ocitol-na-slovensku-prilakali-ho-jazdecke-preteky

Práve v roku 2017 sa aj Matovič vyparil na niekoľko mesiacov z parlamentu. Rok 2017 bol rokom príprav. https://domov.sme.sk/c/20561791/matovic-sa-stiahol-este-nekonci-tvrdia-jeho-kolegovia.html

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Zm8zDD717DY

Keď zadáte do vyhľadávača Peter Piot Gates dostanete množstvo zaujímavých prepojeni.

Ako inak figuruje aj v svetovom ekonomickom fóre. Tam sa píše, že radí predsedníčke Európskej komisie – Ursule Von Der Leyeneovej, ktorá je hlavná podporkyňa očkovania a COVID pasov v Európe.

Ursula sa nedávno stretla aj so Zuzanou Čaputovou a dali si zvláštny pozdrav, ktorý označujú ako satanistický.

Čo z toho všetkého vyplýva? Slovensko je testovacia a referenčná krajina skúšania testov aj vakcín. Martin Pavelka, ktorý študoval na škole, kde je riaditeľom osoba prepojená na Gatesa si urobil na Slovákoch výskum ohľadom testovania. Teraz tlačí na očkovanie a chce ho povinné. Pavelka radí ministrovi zdravotníctva a opatrenia vychádzajú z jeho rád. Práve škola, kde študoval sa zúčastnila štúdie na Slovákoch. Ake je to náhoda, že túto školu financujú miliónmi EUR Gatesovci, ktorí majú podiel vo firme Pfizer, ktorá vyrába vakcíny. Aka je to náhoda, že riaditeľ tejto školy pracoval pre Gatesa a je poradcom na pandémiu predsedníčky europskej komisie? Aká je to náhoda, že je súčasne aj členom Svetového ekonomického fóra Klausa Schwaba, ktorého sa v roku 2019 zúčastnil aj Pellegrini?

A potom bábky ako Pavelka pracujúce pre cudzie záujmy strašia Slovákov a nútia ich k experimentálnemu očkovaniu, ktoré je stále vo fázach klinického testovania.

http://www.netky.sk/clanok/antigenove-testovanie-konci-za-pcr-testy-si-zaplatime

A ešte nejaké zaujimavé fotky Gatesa….

Pri týchto červených topánkach treba zaspomínať na dobrého priateľa a spoločníka Gatesa – pedofila Eppstein. Gates mal byť s Eppsteinom na viacerých jeho pedofilných výletoch… letel aj jeho lietadlom a s Eppsteinom mal stovky stretnutí.

Gates vedie organizáciu na pomoc deťom, aj v Afrike…podobné organizácie viedol aj pedofil Jimmy Saville…ten bol dokonca za to ocenený pápežom Jánom Pavlom 2, ale aj kráľovskou rodinou, bol mu udelený titul Sir.

https://www.thecut.com/2021/05/what-we-know-about-bill-gates-and-jeffrey-epstein.html

Filantropiou a adopciami sa zaoberajú aj organizácie napojené na Vladimíra Krčméryho…jeho aktivity v Afrike unikajú západným investigatívcom….

 

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovákoch boli vykonané viaceré experimenty, Fico o nich vedel a mlčal, nevyšetruje ani teraz…

Na Slovákoch bolo vykonaných viacero štúdií, farmaceutické firmy v spolupráci s lobistickými skupinami USA na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *