sobota , 13 apríla 2024

Ľudská hlúposť a podvodný pád Bitcoinu

Bitcoin padá raketovým pádom. Pred 6 mesiacmi ste za 1 bitcoin dostali 60 000 dolárov, po 6 mesiacoch už ani nie polovicu.

 

Túto podvodnú bublinu rozbehli pochybné osoby napojené na tajné služby a globalistické elitárske firmy, medzi ktorých patrí aj hlavný medializovaný vykonávateľ svetového resetu – Elon Musk (bábka Deep statu). A preto pri pochybnej podvodnej mene stači správa, že tento manipulátor investoval do tejto meny nejakú sumu a pochybná mena z ničoho nič vyskočí o 20%. To je typické pre rôzné pochybné aktivity, financie, pyramídy…

https://www.trend.sk/spravy/bitcoin-vdaka-elonovi-muskovi-vyskocil-20-percent

Ľudská hlúposť je však nekonečná a človek sa nechá ozbíjať opakovane. Už sa to nerobí zbojníkmi s valáškou, ale podvodníkmi – vykonávateľmi, majiteľmi pochybných búrz..ktoré zo dňa na deň ľuďom ukradnú miliardy a tí sú na slobode. Aj tí zbojníci s valaškou mali viac morálky ako dnešní podvodníci. Ľudia to však nevidia v rámci svojich otupených a mnohokrát nevyvinutých základných zmyslov, ktoré nám v minulosti zabezpečovali prežívanie. Dnes vďaka všadeprítomnej lži a virtuálnej realite ľudia nie sú schopní odlíšiť primitívne klamstva.
https://www.inenoviny.sk/bitcoin-a-kryptomeny-ako-okradat-a-kontrolovat-ludi/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Kto všetko bol s Ficom na korupčnom stretnutí podnikateľov a štátov? Prečo sa ľud skladá na takéto protizákonné stretnutia za zavretými dverami?

Pýtal som sa cez infozákon, kto s Ficom šiel na zločinecké svetové ekonomické fórum, koľko …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *