Lekárske komory lobujú za farma firmy? Vyzerá to tak…

Na Slovensku je na čele lekárskeho odborového združenia pediater Peter Visolajský, súčasne je aj na čele krízového štábu. Je fanatický podporca lockdownov a vakcín.

Ako je prepojený na farmaceutické firmy a finančné skupiny sa preveruje.

Podobných ľudí nájdete aj v iných komorách, farma firmy sú potešené.. keď takí ľudia vedú odobory a komory a ideálne aj krízové štáby. Belgická komora chce sankcionovať lekárov, ktorí sú kritickí voči experimentálnym COVID vakcínam.

“Ľudia majú pochybnosti a ak k tomu pridáme lacné reči, ľudia budú čoraz viac pochybovať o tom, či by sa mali alebo nemali zaočkovať, a nikdy sa vírusu nezbavíme,” uviedol podpredseda lekárskej komory Michel Deneyer v rozhovore pre flámsku televíziu VRT.

Podľa jeho slov sa sankcií domáhajú samotní lekári, lebo mnohí z nich riskujú svoje zdravie a životy pri ošetrovaní pacientov infikovaných koronavírusom. Deneyer vysvetlil, že každý lekár, u ktorého sa zistí, že sa podieľa na šírení dezinformácií o vakcínach proti COVID-19 a o očkovaní, riskuje niekoľkomesačné pozastavenie svojej činnosti a zrejme aj stratu klientely a pacientov.

“Práca lekára si vyžaduje vieru vo vedu. Ak tomu neveríte, nemôžete pracovať ako doktor,” odkázal Deneyer. The Brussels Times uviedol, že pre niektorých lekárov sa takýto trest zdá nedostatočný a volajú po prísnejších postihoch, dokonca po odobratí licencie umožňujúcej vykonávanie lekárskej praxe.

V roku 2021 sa Bohmi stali farma firmy a svätým písmom experimentálne vakcíny. Páni by si mali naštudovať podvod s názvom prasacia chrípka, farmaceutického lobistu Jarčušku a podobné esá, ktorým trčia z každého otvoru peniaze od farma firiem… Samozrejme takéto reči a články majú jediný účel odradiť uvažujúcich lekárov od vyjadrenia svojho názoru….demokracia? nie totalita. 

zdroj: https://ereport.sk/belgicka-lekarska-komora-chce-trestat-lekarov-siriacich-konspiracie/

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: SABAKA SA STÁLE STAVIA DO ROLE UKRIVDENÉHO A DÚFA, ŽE NOVÁ VLÁDA UROBÍ NÁPRAVU, KEĎ BUDE PREŠETROVAŤ MANAŽENT PANDÉMIE

Pán Sabaka dostal nedávno ocenenie Biela vrana. Na otázku, či to považoval za zadosťučinenie jeho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *