Lekári v Portugalsku používajú preventívne Ivermektín, úrmtnosť výrazne klesá

V Portugálsku sa Ivermektín používa preventívne obvodnými lekármi. Tí upozorňujú na kampaň voči Ivermektínu a hovoria, že popisované škodlivé účinky na pečeň sú dezinformácie a pri odporúčaných dávkach pacientom nič nehrozí.

Od obdobia ako sa používa Ivermektín výrazne poklesla nielen úmrtnosť, ale aj počet pozitívnych prípadov. 28 janúara bolo počet nových pozitívnych prípadov za deň 16 432. Aktuálne to je menej ako 500 prípadov za deň.

Výrazne klesla aj úmrtnosť, aj počet celkových prípadov.

zdroj: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/portugal/

Lekári v Portugalsko dôverujú viac Ivermektínu ako samotným vakcínam.

Viacerí profesori medicíny berú Ivermektín preventívne, aj v rámci účinku v prebiehajúcich výskumoch. Všetci sa zhodujú na jeho pozitívnych účinkoch a preventívnom efekte.

Ivermektín produkuje lokálna Portugálska firma Hovione, cena lieku na mesiac je menej ako 5 EUR. Samozrejme proti Ivermektínu tiahne vakcinačná lobby, ale aj výrobcovia “nových” liekov na COVID-19. Taký Merck, kde liek na COVID-19 bude stáť stovky EUR.

zdroj: https://trialsitenews.com/ivermectin-debate-intensifies-in-portugal-as-use-as-prophylaxis-grows-among-physicians/

Situácia v Portugálsku je podstatne lepšia ako v krajinách, kde sa očkuje vo veľkom ako je napr. Izrael, kde je očkovaných skoro 50% populácie. Pritom v Portguálsku je očkovaných ani nie 10% populácie.

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Aj v Rakúsku idú po Ivermektíne, colníci zhabali vyše 10 000 tabliet Ivermektínu

Drogy im nevadia. Nevadia im ani tabletky, ktoré si voľne kúpite a vyrobíte z nich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *