nedeľa , 2 októbra 2022

Lekár upozorňuje na umelé navyšovanie počtu hospitalizovaných na COVID-19

Sloboda je obmedzovaná na základe manipulácie. Manipulovalo sa s počtom pozitívnych prípadov, ak išlo o pozitívnu osobu nad 65 rokov, rátala sa ako 4. Teraz sa odhaľuje, že sa podvody robia aj s hospitalizáciami a reálne číslo je cca o 1/3 nižšie ako je realita. Už je pochopiteľné, prečo nesedili čísla hospitalizovaných v Kežmarku.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/577640-kezmarok-hlada-pacientov-v-nemocnici-nie-su/

https://spis.korzar.sme.sk/c/22594199/kezmarok-sa-sfarbil-do-bordova-hlada-hospitalizovanych-s-koronavirusom.html

V štatistike hospitalizovaných je pacient prekladaný na iné oddelenie, alebo do iného zariadenia považovaný za ďalšiu hospitalizáciu podľa metodiky MZ SR.

http://www.nczisk.sk/Statisticke_vystupy/Tematicke_statisticke_vystupy/Hospitalizacie/Pages/default.aspx

Metodika:Zdrojom údajov je štatistické zisťovanie Ministerstva zdravotníctva SR Hlásenie o prijatí do ústavnej starostlivosti – Z (MZ SR) 1-12 v zmysle zákona č. 153/2013 Z. z. o národnom zdravotníckom informačnom systéme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zber a spracovanie údajov vykonáva Národné centrum zdravotníckych informácií.

Ak by sme brali hospitalizácie bez prekladov, t.j. na úroveň jedinečného rodného čísla pacienta potom by počet hospitalizovaných pacientov ako fyzických osôb bol menší asi o 1/3. (avšak vtedy by sa ľudia nemohli obmedzovať tak, ako sa obmedzovali).Trestný čin sabotáže:

https://www.lewik.org/term/1318/sabotaz-trestny-zakon/

zdroj: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/523198678973968/

   Send article as PDF   

Check Also

Učiteľka, ktorá chcela fackovať neposlušných napojená na debatnú asociáciu financovanú Sorosom

O knihe, kde učiteľka z Martina chce fackovať nepohodlných, sme už písali. https://www.inenoviny.sk/ucitelka-matulova-chce-fackovat-a-vybit-ludi-s-inym-nazorom/ Na Martinuse …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.