Lekár sa pýtal koľko desiatok tisíc EUR občania zaplatili Ficovi na účasť zločineckého Svetového ekonomického fóra

Najazujímavejšia je mantra hlupákov, ktorú šíri manipulant Bombič a podobní…že je dobré, že tam Fico šiel, lebo spozná nepriateľa. Keď už musíme byť neslušní, lebo slušne na toto sa nedá reagovať…na takéto akcie sa nedostane žiadný ich nepriateľ, Fico je s nimi a ich agendy už roky zavadzá do systému.

Na základe infozákona som sa pýtal na sumu, ktorú pracujúci občania dali na návštevu Fica a iných osôb zločineckého Svetového ekonomického fóra, kde sa dohaduje svetová korupcia a zločiny. Účasť na takýchto akciách by mala byť dôvodom na vyšetrovanie a väčšie sledovanie kontaktov zúčastnených pre podozrenie z vlastizrady a kooperacie s cudzou mocou.

E-mail kľudne pošlite aj vy. Čím viac sa o veci bude ľudí zaujímať, tým je väčšia šanca niečo zmeniť.

E-mail:
komu: podatelna@vlada.gov.sk
predmet: Informácie o nákladoch Róberta Fica na Svetovom ekonomickom fóre
Na základe infozákona Vás žiadám o informácie o nákladoch na cestu, stravu, ubytovanie, účastnícký poplatok a iné poplatky súvisiace s návštevou Róberta Fica na Svetovom ekonomickom fóre v januári 2024. Žiadám Vás aj o menný zoznam zúčastnených osôb, program a dôvod účasti Róberta Fica na tomto uzatvorenom stretnutí.
Informácie prosím zaslať späť na tento e-mail.
s pozdravom
Radoslav Čičala, vaša adrea
   Send article as PDF   

Check Also

Vlastizradkyňa Belousovová (Malíková) kandiduje za Republiku, hlasovala za Lisabonskú zmluvu, výsmech

Belousová bola podržtaška Slotu a Trabelssieho, keď Slota podvodne presúval štátny majetok do súkromných rúk. …

2 komentáre

  1. Treba sa spýtať zradcu Fica, aké rozkazy dostal od Schwaba,čo máme očakávať, či likvidáciu fariem,či zavádzanie digitálnej identity a meny,15 minútové mestá,či systém sociálnych kreditov ,podobne ako v Číne, alebo LGBTIXYZ zvrhlosti,či ďalšiu” pandémiu,alebo klimatickú núdzu”? Niečo z toho to už len určite bude….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *