nedeľa , 26 mája 2024

KÝM VLÁDA TRESTÁ NEOČKOVANÝCH, VEDCI VARUJÚ PRED OČKOVANÍM!

Čítam si štúdiu v renomovanom vedeckom časopise Vaccines a trasiem sa. Neviem, či je to strachom, že sa deje niečo, čo bude mať strašlivé následky. Alebo hnevom.

1. Fakty: časopis Vaccines nie je žiaden konšpiračný plátok, ale seriózny vedecký časopis. Autori štúdie sú medzinárodne uznávaní vedci. A ich výskum je doposiaľ najväčší, aký bol robený na očkovaných ľuďoch.

2. Štúdia vychádza z toho, koľko vážnych vedľajších účinkov a úmrtí je hlásených na 100 tisíc očkovaných ľudí.

3. Ako relevantné berie dáta z Holandska, pretože neúmerne znižované dáta zo strednej a východnej Európy (vrátane Slovenska) považuje za umelé a nezmyselné. Už to je samo osebe strašnou hanbou pre naše Baťové.

4. Podľa vedeckých dát vychádzajú len v Holandsku na 100 tisíc očkovaných vyše 4 obete očkovania. Dohromady je to len za vakcínu Pfizer 280 mŕtvych. Ešte raz: 280 ľudí zomrelo kvôli očkovaniu Pfizerom. Len v Holandsku…. Iba aby sme si rozumeli.

5. Autori štúdie vysvetľujú, že mRNA vakcíny ako Pfizer môžu mať za následok smrť, keďže sú preukázané vedľajšie účinky v podobe poškodenia ciev a krvných zrazenín. Okrem iného…

6. Ako dodávajú renomovaní vedci, dáta, s ktorými pracujú, sú značne limitované. Ak porovnávajú hlásenia vedľajších účinkov iných liekov, je zjavné, že hlásených je len zlomok serióznych vedľajších účinkov.

7. Situácia je teda pravdepodobne ďaleko vážnejšia. Na očkovanie môže zomierať ešte dramaticky viac ľudí. To netvrdí Blaha, ale empiricky podložená vedecká štúdia vo Vaccines.

8. Je tam čierne na bielom, že úmrtí je pravdepodobne ďaleko viac. Len vám to nikdy nepovedia a budú sa tváriť, že pacienti zomreli z iných príčin. Milé, že?

9. Výskum, ktorý robili autori štúdie, trval 4-6 týždňov, čo je bežná doba, kedy sa predpokladá, že sa objavia vedľajšie účinky vakcíny.

10. Ako ale títo vedci upozorňujú, pri experimentálnych vakcínach na Covid môžu dlhodobé následky dobiehať aj po oveľa dlhšom období. Nikto nevie. Číslo úmrtí môže byť ďaleko vyššie. Časom.

11. Spomeňte si, čo povedal pred pár dňami Krčméry – jedného dňa možno ako rod vyhynieme na neplodnosť, ale vraj to treba risknúť. No jasné – zaveďme povinné riskovanie! Mortal gambling! Perfektné!

12. Záver štúdie je strašidelný. Autori štúdie vyzývajú na opatrnosť. Ak porovnajú možné straty na životoch z očkovania a možné straty na životoch z Covidu, vôbec to nevyznieva tak dobre pre očkovanie, ako tvrdí očkovacia propaganda na Slovensku.

13. Podľa ich štúdie je dokonca možné, že vakcína zabije viac ľudí ako zachráni. A to je bomba! Citujem: “…real-life data also support ratios as high as 2:1, i.e., twice as high a risk of death from the vaccination compared to COVID-19.”

14. Vedci varujú. A majú to sakramentsky dobre podložené. Osobitne pri deťoch, kde je šanca, že zomriete na Covid takmer nulová, je vrcholne nezodpovedné tlačiť na očkovanie. Riziká sú príliš veľké.

15. Slovenská vláda však povolila očkovanie detí, čo môže viesť k nárastu detskej úmrtnosti. Just saying.

16. Autori upozorňujú aj na to, že voči Covidu môže mať populácia vytvorenú imunitu, čo vysvetľuje napríklad miniatúrnu nákazlivosť u detí a mládeže, a teda rizika spojené s Covidom zďaleka nemusia prevyšovať riziká spojené s očkovaním.

17. Ľudskou rečou: experimentálne očkovanie na Covid je podľa svetoznámych vedcov ukrutne veľkým rizikom. A namiesto propagandy by sme mali chrániť ľudí pred vedľajšími účinkami.

18. Ak zoberieme tie najminimálnejšie odhady, 4 ľudia zo 100 tisíc na očkovanie zomrú. Nehovoriac o ďalších, čo budú mať celý život vážne zdravotné následky.

19. A v tejto situácii slovenská vláda od dnešného dňa trestá ľudí za to, že sa nedajú zaočkovať. Prakticky im zavreli hranice, lebo takmer nikto nepôjde do zahraničia, ak potom musí minimálne 5 dní trčať v karanténe. A trestať idú ďalej. Zavádzajú reálny apartheid.

20. Oni vám vnucujú dilemu, či sa vystavíte riziku smrti alebo budete žiť ako neslobodný človek. Ako – dobytok. Slovami SME – “sviňa, ktorá má kvičať ako na bitúnku.” Z toho naskakujú zimomriavky. Sofiina voľba.Milí priatelia,nie som antivaxer. Nie som extrémista. Nie som konšpirátor. Mám len otvorenú myseľ. Čítam aj názory vedcov, ktorí nie sú na výplatných páskach farmafiriem. A chcem slobodu voľby pre ľudí.

Citujem vedecký časopis. Ozajstný. Nie úbohý Denník N, nie trápne Sme. Citujem svetových vedcov. Nie provinčných hlupáčikov.

A trasiem sa od zlosti, čo pácha na Slovákoch Hegeromatovičova vláda. Tu ide reálne o život. O život našich detí, o život národa. A oni vôbec nezvažujú riziká. Čo je toto za kolektívne šialenstvo?! Preboha!Tu si viete stiahnuť spomínanú štúdiu, priatelia, šírte to, prosím. Farmalobby už zaúradovala a štúdiu museli označiť za “stiahnutú”, ale to na výsledkoch výskumu nič nemení – veď posúďte sami: https://www.mdpi.com/2076-393X/9/7/693/htm

Zdroj: FB/Ľuboš Blaha

   Send article as PDF   

Check Also

Lekárka upozorňuje na prípady rakoviny prostaty, močového mechúra po očkovani na COVID-19

zdroj náhľadu: https://dhanbadurologist.com/prostate-cancer-causes-symptoms-diagnosis-treatment/    Send article as PDF   

4 komentáre

 1. Pán Blaha vďaka za článok, my ako rodina odolávame vakcinačnému naratívu.
  Žiadne výtery pre Krajčiho a Jarčuškovu experimentálnu štùdiu. Osobné som prekonala stredneťažký kovid, bez hospitalizácie a bez účinných liekov. Ćiže mám zdravý imunitný systém a verím ,že imunita na kovid je niekoľko desiatok rokov( podľa MUDr.Bukovského )

 2. Nechapem, ako niekto moze Blahovi dakovat za clanok.
  Ved Prdellino pocas 2019, cize pocas Smmeru vas obohatil o zakon o scitani ludu pomocou rodnych cisel – nastartoval fasizmus, ktory tu vystraja dnes.
  Cele scitanie ludi sa postavilo na rodnych cislach, aj testy, aj toto vaxinovanie (i ked ja mam na to iny vyraz).

  Cize sa presne vie, kto kde pracuje, ci ma vax a co vlastni.

  Dalej, pocas Smmer vlady 2009 sa prijalo euro – s kurzom 30 za euro.
  Podla odbornych kruhov mala byt zmena na EUR vedena s kurzom medzi 20-22 korun ya euro.

  Premenene = 10 000 korun malo byt cca. 430-500 euro, realne je 330.

  Cize sme vsetci okradnuti aspon o 30% (!!!!) A tento egocentricky klub sa chodi exhibovat na namestia a oslovovat ludi??
  A este pisu na FB a zavesia na YT video o tom, ako sa robi ludom zle… Treba uvazovat, kto tento stav zalozil.
  Tu je video prispevok, ako Prdellino s koksom vo vrecku (sorry – sparatkom) otvoril Slovensko svetu na WEF u Schwaba v 2019tom.
  Syn Otca Myta a prava ruka vsetkeho, co sa za 10 rokov v Smmere udialo.

  • presne tak, len na to treba komplexne myslenie a poznanie…to dav postrada…su divakmi futbalovych zapasov, kde muzstvami su politicke strany..ti, co tieto muzstva platia hadkami a kauzami zamestnavaju divakov (obcanov) a v pozadi rozkradaju a ruinuju stat a zbavuju ho suverenity (vid. Lisabonska zmluva, jadro za “narodovca” Fica)

   • A pri Lisabonskej zmluve netreba zabúdať na jej vehementného propagátora a vtedajšieho ministra spravodlivosti Harabina, ktorého dnes tzv. národovci adorujú do nebies.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *