Kaliňák plní sny výrobcov zbraní, na Slovensku bude niekoľko stoviek španielských vojakov aj s technikou

Žid Róbert Kaliňák majúci podiel vo viacerých zbrojovkách a podnikajúci aj vo Vietname, arabských krajinách povolal na Slovensko stovky španielských vojakov aj s technikou. A tak sa dušovali, že chcú mier. Okrem amerických vojakov, ktorých pobyt umožnil SMER-SD, tu máme aj španielských vojakov. Čo tu budú robiť a prečo sú u nás?

Kaliňák má pôvod na Ukrajine, v meste s najväčšou židovskou komunitou – Odesa.
https://www.startitup.sk/z-ukrajiny-utiekla-aj-rodina-exministra-vnutra-roberta-kalinaka/

Kaliňák sa stretol so španielskou ministerkou obrany – Margarita Robles. Tá je veľkou podporovateľkou Zelenského a od úvodu konfliktu na Ukrajine zabezpečila výcvik tisícov ukrajinských vojakov v Španielsku, darovanie množstva vojenskej techniky Ukrajiny. Tým sa Španielsko stalo jedným z najväčšich spojencov Ukrajiny a zároveň nepriateľov Ruska.

Podľa vojenských pravidiel, kto akokoľvek podporuje niektorú zo strán vojenského konfliktu sa stáva súčasťou konfliktu. Španielsko je vo vojne s Ruskom a my sme mu umožnili pobyt na našo územi. A hlúpi ľudia veria klamstvám Fica, Kaliňáka a iných poslancov SMER-SD, že chcú mier.

Španielsko darovalo Ukrajine množstvo tankov, obranných systémov Patriot a iných.
https://web.archive.org/web/20240527114402/https://www.cbs42.com/news/international/ap-ukraines-zelenskyy-visits-spain-in-pursuit-of-more-weapons-to-fight-russia-with/

Zelenský podáva ruku ministerke obrany Španielska – Margarite Robles, s ktorou dohodol Kaliňák pobyt stoviek španielských vojakov na Slovensku.

Španielsko je ďaleko od Ruska, jeho obyvatelia môžu byť pokojní. Využijú na to slabších, Slovákov. Tak ako to robia veľmi stáročia. Spojenec Ukrajiny Španielsko, nepriateľ Ruska. Na stranu Španielska sme sa pridali a priznal to Kaliňák a jeho ministerstvo cez fb stránku:

zdroj obrázka: https://sita.sk/robert-kalinak-a-jeho-spanielska-kolegyna-robles-fernandez-navstivil-centrum-vycviku-lest-zhodnotili-aj-pripravenost-vojakov-video/

A kde sa nachádza Lešť:
Dúfajme, že obyvatelia okolitých miest a obcí sú spokojní a poďakujú politikom zo SMER-SD za ich ohrozenie.

Vojenský priemyselný komplex potrebuje vojnu, konflikty. Aby konflikt vyvolal, potrebuje vytvoriť nepriateľov. Politici sú zamestnanci výrobcov zbraní, ktorí hrajú divadelné predstavenie s cieľom vytvoriť znepriatelené skupiny, štáty, národy. A potom prichádza vojna a zisky. Zisky z predaja zbraní, zisky z budovania zdevastenovaného územia a zisky z požičiavania peňazí na tieto prerábky po devastáci.

Vynikajúco to zhrnul Frank Zappa.

“Politika je zábavnou divíziou vojenského priemyselného komplexu.”

A riadená alternatíva mlčí:
https://www.inenoviny.sk/aeronet-stupnuje-klamstva-a-propagaciu-vlastizradcov-zo-smer-sd-a-orbana-ktori-su-babkami-izraela/

zdroj: https://www.teraz.sk/slovensko/r-kalinak-v-spanielsku-rokoval-o-pre/798869-clanok.html?utm_source=teraz

Na vývoze zbraní do Ukrajiny zarába Kaliňák a jeho kamaráti:
https://www.inenoviny.sk/firmy-kde-ma-alebo-mal-kalinak-podiel-zarabaju-na-vyvoze-zbrani-na-ukrajinu/

   Send article as PDF   

Check Also

Celá vláda spolu s opozíciou schváli zákon na podporu Ukrajincov – ubytovanie, zdravotníctvo a iné výhody

A zdravotnú starostlivosť musíte poskytnúť, aj keď na to nemáte kapacitu. To sa zbláznili? Slovák …

3 komentáre

  1. evanjelium podla Jana 8:44 ))))) tyka sa kompletcelej politickej sceny od roku 1989. ist volit jestrelitsi do vlastnej hlavy.hovno makove ci hovno lekvarove zožumpybarona Riťčilda)))). Kto prisaha naustavu SR pacha vlastizradu člank 7 odsek 2 ustavy,

  2. pokiaľ viem, tak Španielski vojaci už prišli a Maťo na svedomí minulá vláda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *