štvrtok , 13 júna 2024

Infovojna je prístupná aj napriek blokovaniu na www.simecka.sk

Na stránku infovojny sa dostanete v rámci Slovenska cez rôzne proxy stránky, kedže mnohí poskytovatelia internetu ju blokujú a je potrebná zmena DNS na zahraničnú.

Cez stránku www.simecka.sk sa dostanete na stránku infovojny, aj do ich kanálov na telegrame a vysielania.

www.simecka.sk

https://www.informacnavojna.tk/

Relácie: https://odysee.com/@InfoVojna:e

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

“pandémia” skončila, ale napriek tomu Úrad verejného zdravotníctva získava údaje z mobilov občanov

Počas COVID teroru sa zaviedlo masívne sledovanie populácie Slovenska, údaje zbierá Úrad verejného zdravotníctva. Má …

3 komentáre

  1. Symbol Skull & Bones lóže vrahov,vojnových zločincov a sionacistov: má 9 zárezov v hnátoch,akoby 9 ” prstov” a 11 zubov v hornej čelusti, teda symbol 9+11, ako 11.september,2001, ktorému predsedal Kostlivec Bush mladší…Ich číslo, 322 je dátum,,March 22, teda dátum Jarnej rovnodennosti v Západnej hemisfére ( Amerike), ktorá je o deň neskôr ako tá meraná Veľkou Sfingou Egypta,21.marca! Kedže Precesia ide opačne,v protichode otáčania sa Zeme, je tu jednodňový rozdiel! A bola to táto lóža vrahov, ktorá sa podpísala aj pod autorstvo Georgia Guidestones= Georgijské Navigačné kamene v tvare X s centrálnym pilierom v tvare T-tav, apokalyptický a post-apokalyptický pamätník depopulácie svera,otvorený pre hlúpu Americkú verejnosť, práve v March 22, 1980, kde March 22= 322 podpis lóže Lebiek a Hnátov ako autor tohoto pamätníka, a nie Rozikruciáni, ako kamuflážna lóža pravdy o zutorovi…
    March 22= 3+2+2=7; a 1+9+8+0=9, s číslom 8 v 8 jazykoch sveta na 8 stranách panelov, ako Desatoro Antikrista od Lebiek a Hnátov budúcemu svetu…Na pilieri v tvare T-tav( symbol človeka) je ba vrcholci KOCKA, ako symbol Zeme a Nového Jeruzalema(Apokalypsa Jána 21:16 a 17), a na tej kocke sú 4 antické a zaniknuté jazyky, čo dáva významnú symboliku v číslach, ako 48 a 84, ako aj 8×4= rok (20)32, ako rok Rat-childovho Novus Ordo Seclorum! Kedže táto židomurárska lóža nasleduje architektúrumčísla a dátumy Hadích kultúr Mezoameriky, je len prirodzené, pre nich že sa stotožnujú s dátumom začiatku 5.Veku Slnka ” Mayov= Chanes= Hadí ľud” , ktorý začal v 4 Ahau 8 Cumku(48) v roku 3113 pnl…A skončí sa číslom ” súdu sveta”= 84…A teda aj 84 hviezdami súhvezdia Labute pri prerodení sveta v nový svet,post-apokalyptický, kde má Labuť 9 jasných a veľkých hviezd usporiadaných ako 1+3+5 hviezd, ako ďalšie významné číslo židomurárskych lóží sveta! Bernardino Sahagūn misidentifikoval týchto 9 hviezd známych aj ako Bolon Yokte Ku, ako ” Plejády”, čo je nesprávne, lebo Plejády sú vždy a všade označované buď 6, alebo 7 hviezdami, a nikdy 9 hviezdami!

  2. Šimečka, to je to progresívne💩 v EP? Darmožráč a totálne vygumovaná gebuľa, jeho tacínek a dedo komanské hnidy!🤑Sorošovskë štetky v modrom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *