Gates vytvára kooperáciu so štátmi, najnovšie s EÚ

Bill Gates sa stáva novým partnerom EÚ. Uzavreli špecifickú dohodu za stovky miliónov eur.

O Gatesovi hovoria ako o bielom koňovi rôzných finančnýc skupín a záujmov. Kooperoval a podnikal aj s pedofilom Eppsteinom.

Predsedníčka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová a Bill Gates v stredu oznámili uzavretie  partnerstva medzi eurokomisiou a skupinou Breakthrough Energy, ktoré má podporiť mobilizáciu investícií do klimatických technológií podporujúcich hospodárstvo s nulovou uhlíkovou stopou.

Je na mieste si položiť otázku, čo budú dýchať procesom fotosyntézy rastliny, alebo planuje Gates odstrániť ľudí aj rastliny a všetko zelené?  Alebo je len tak blbý, že nechápe základné účivo základnej školy, fotosyntézu.

EÚ sa spojila s Gatesom

Nové partnerstvo, ktoré bolo predstavené pri príležitosti šiesteho ministerského stretnutia pre inovácie, sa zameriava na mobilizáciu investícií vo výške 820 miliónov eur (1 miliarda USD) v rokoch 2022 – 2026 na vybudovanie rozsiahlych komerčných pilotných projektov z oblasti  technológií.

Projekty budú zamerané na zníženie nákladov, urýchlenie ich nasadenia v praxi a výrazné zníženie emisií CO2, čo je v súlade s Parížskou klimatickou dohodou.

Zámerom nového partnerstva je investovať do portfólia vysoko efektívnych projektov so sídlom v EÚ na začiatku v štyroch odvetviach s vysokým potenciálom, ktoré pomôžu dosiahnuť hospodárske a klimatické ambície Európskej zelenej dohody: zelený vodík, udržateľné letecké palivá, technológie na priame zachytávanie uhlíka zo vzduchu a dlhodobé skladovanie energie.

Je nepochopiteľné ako s EÚ môžu spolupracovať súkromné osoby a EÚ im vypláca peniaze daňových poplatníkov. Tieto technológie sú často predražené, často práčka peňazí. Podobne ako aj v prípade budovania slnečných kolektorov. Je to priestor pre zlodejov a novodobú klimatickú mafiu. Namiesto sadenia stromov a zastavenia výrubu lesov, riešia veci na ktorých si samozrejme môžu uliať peniaze.

zdroj: https://fontech.startitup.sk/bill-gates-sa-stava-novym-partnerom-eu-uzavreli-specificku-dohodu-za-stovky-milionov-eur

Taktiež je nepochopiteľné ako môže Gates zároveň mať vplyv na pandémiu, byť akcionárom najväčšich farma firiem, financovať WHO, ktoré nariadeniami vedú k vytváraniu procesov, z ktorých ťažia ďalšie firmy Gatesa a ľudí v jeho okolí.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Matematik Kollár straší ľudí, že skončia v rukách Sabaku

Skončiť v rukách neatestovaného lekára z infektológie, ktorý lieči pacientov experimentálnymi liečbami je skutočne vyvolávajúce …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *