utorok , 16 apríla 2024

Na Novom Zélande budú chovatelia kráv a oviec platiť daň za ich grganie, prdenie…

Nie, nie je to humor.

Nový Zéland ako prvý na svete planuje inkasovať peniaze za grganie a prdenie kráv a oviec. Podľa blbcov ako je Gates a iní šialenci, problémom týchto prdov a grgov je tvorba metánu a oxidu dusného, ktoré majú spôsobovať oteplenie.  Cieľom je okradnúť farmárov ešte viac a zhoršiť im podmienky na chov. V Novom Zélande je okol 6 miliónov krav a 26 miliónov oviec.

Cieľ je ľudi odnaučiť jesť zdravú stravu a zabezpečiť v rámci biedy prechod na odpadovú syntetickú stravu, chrobáky a iný hmyz. Odstráňovaním krav a oviec zmizne aj mlieko, syry a iné mliečné produkty. Čim menej bude dobytka, tým väčšia bude cena produktov, ktoré si len málokto kúpi. V Afrike sa tvária, že bojujú proti hladu, inde vo svete hlad vyvolávajú takýmito aktivitami skrytými za fiktívny boj s otepľovaním. Aj tá pomoc Afrike je len podvod, kde sa prepierajú peniaze naivných a hlúpych ľudí, ktorých peniaze nik nedokáže preveriť..či prešli tam, kde mali..do Afriky..ale končia často úplne inde…

Práve predaj výrobkov spojených s chovom kráv a oviec patrí medzi hlavné exportné produkty ekonomiky Nového Zélanu.

Tieto zmeny zavádzala hlavne psychopaticky sa správajúca premiérka Nového Zélandu – Jacinda Ardern.
Práve kvôli týmto protiľudským a psychopatickým agendám bola Ardernová terčom útokov a kritiky. Mnohých jej aktivity aj počas Covidu položili, mnohých pripravili o živobytie a aj preto sa stala terčom silných útokov a kritiky a z toho dôvodu pred pár dňami – v januári 2023 odstúpila.

Jacinda Ardern vykonávala túto agendu ako poslušná lokajka zločincov združených v svetovom ekonomickom fóre psychopata Klausa Schwaba.
https://www.weforum.org/people/jacinda-ardern

zdroje:
https://www.cnbc.com/2022/10/12/new-zealand-plans-to-tax-emissions-from-livestock-burps-and-dung.html
https://spravy.rtvs.sk/2023/01/odstupujuca-novozelandska-premierka-ardernova-bola-tercom-vyhrazok/

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Kto všetko bol s Ficom na korupčnom stretnutí podnikateľov a štátov? Prečo sa ľud skladá na takéto protizákonné stretnutia za zavretými dverami?

Pýtal som sa cez infozákon, kto s Ficom šiel na zločinecké svetové ekonomické fórum, koľko …

2 komentáre

  1. uzasny pocin ludskeho ducha…

  2. A koľko toho naprdí 8 miliárd ľudí?A vegetariáni z fazule a ďalšej zeleniny?Tí by mali tiež platiť za zvýšený objem metánu, ktorý vypúšťajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *