Francúzska europoslankyňa, ktorá iniciovala vyšetrovanie PfizerGate a zverejnenie SMS medzi Leyenovou a Pfizerom nečakane zomrela na infarkt

Infarkt už v 70 tých rokoch patril medzi následky, ktoré viedli k smrti použítím vojenskej techniky. Kedže išlo o osobou, ktorá výrazne prispela k začiatkom vyšetrovania podvodu s vakcínami, ktoré dohodla podvodníčka na čele EÚ – Ursula Von Der Leyen s riaditeľom Pfizeru.

Europoslankyňa Michele Rivasi tlačila na komisiu, aby boli zverejnené správy medzi predsedničkou EÚ a riaditeľom Pfizeru. Kauza má rôzné názvy, jedným z nich je aj SMS affair.

Michelle Rivasi bojovala aj proti vakcinačnému nátlaku, vakcinačným certifikátom. Jej okolie je zhrozené, do poslednej chvíle života ju videli ako plnú života a odhodlanú bojovať za zločiny napáchane mafiánskou lobby farma biznisu a vedúcich predstaviteľov EÚ.

zdroj:
https://www.euractiv.com/section/politics/news/pfizergate-affair-lead-eu-lawmaker-michele-rivasi-dies-aged-70/
https://corporateeurope.org/en/2023/07/eu-vaccine-transparency-shot-dark

 

   Send article as PDF   

Check Also

Nevieme, čo je vo vakcínach, ŠÚKL ich minimálne alebo vôbec netestuje

   Send article as PDF   

2 komentáre

  1. To je jasne odstranenie tejto pani Rivasi. Staci ze sa nadychla. Dnes sa uz nestriela, nefuka z trubice. Toto ma znaky cisto profi prace.

    Opozicia velebi N*ATO.

    https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=535755

  2. co vy na to rychlovyslachtení demokrati po celom svete?…ja viem, ze ani neceknete pretoze vam tento sposob likvidacie svojich odporcov vyhovuje…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *