Fiktívne profily, agenti označujú MUDr. Pijáka za konšpirátora

AROGANCIA A URÁŽKY KORONACISTIOV NEMAJÚ OBDOBU: JEDNA Z NICH SA SNAŽÍ PODSÚVAŤ VEREJNOSTI, ŽE PATRÍM DO SKUPINY OSOBNOSTÍ TEMNEJ TRIÁDY.

Ešte aj ten blbý Hanajík si všimol, že tá osôbka si zahráva s ohňom a mal pravdu. Tú chuderku som zaradil na jedno z prvých miest v mojom zozname osôb, ktoré sa chystám zažalovať.
https://www.facebook.com/photo?fbid=675237724603650&set=a.2240076882742489

Mudrovať nad vyjadreniami tej osôbky nemá zmysel. Pokiaľ je naozaj taká blbá, že nevie, čoho je schopná faramaceutická mafia, nech si pozrie statusy v tomto mojom albume: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.335249396558590… a pokiaľ nevie, čo sa deje s nepohodlnými ľuďmi v tomto štáte, nech si pozrie nedávne video s Pavlom Forischom a Danym Kollárom, s názvom: Čo sa vlastne dnes stalo – kriminalizácia a kriminál. https://www.youtube.com/watch?v=J9vFNS7o6r0

MUDR. Piják ako jeden z mizerného množstva na Slovensku sa snaži odkrývať dezinformácie nielen v mediálnom, ale aj alternatívnom priestore. Preto stráca svojich fanúšikov, ktorí majú fanatické okuliare. Česť práci MUDr. Pijáka.

Lenka Chovanova

Lenka Chovanová..osoba, ktorá si vytvorila prvý príspevok v decembri 2021. V čase, keď začal záujem o vakcíny opadať. Pri pohľade na jej profil zistíte, že ide o falošný profil. Zaujímavosťou je, že takéto falošné profily Facebook nechce verifikovať..

https://www.facebook.com/profile.php?id=100073583988808

   Send article as PDF   

Check Also

Ku kariére Štefana Hrušovského pomohol bratranec Pavol Hrušovský, ktorý viedol KDH

Úryvok z fb stránky MUDr. Michala Pijáka: Hrušovský a jeho kolegovia zo strany Zdravý rozum …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *