piatok , 19 apríla 2024

Fuellmich – podvodný právnik?, ktorý zrýchlil nástup Veľkého resetu?

Veľa ľudi počulo o tomto právnikovi v prípade COVID-19. Podával žaloby, vytvoril falošné nádeje..ale doteraz bez výsledkov. Úspešnejši bol však v minulosti, keď ako prvý začal útočiť na naftové motory a vyhral žalobu voči Volkswagenu. To bol prvý výraznejši krok voči najučínnejšiemu a najefektívnejšiemu spaľovaniu – voči naftovým motorom.

Odstránenie naftového pohonu a aút je jedným z hlavných pilierov agendy psychopata Klausa Schwaba a jeho veľkého resetu.
zdroj: https://www.nitranoviny.sk/zacal-sa-najvacsi-sudny-proces-v-historii-nazvany-norimberg-2-je-to-kvoli-experimentalnym-vakcinam-na-covid-19-a-za-zlociny-proti-ludskosti/

Fuellmich nebojoval voči súkromným tryskáčom, voči tankom..ale voči najefektívnejším naftovým motorom, vďaka ktorým bola lacnejšia strava, auta a aj vozenie.

Veriť Fuellmichovi je ako veriť Schwabovi, že chce ľuďom dobre.
https://balkangreenenergynews.com/climate-change-impact-of-diesel-cars-amounts-to-230-that-of-electric-vehicles/
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/emisni-skandal-volkswagenu.K38056

A márne budete čakať na výsledky aktivity Fuellmicha.. Mnoho oklamaných a naivných ľudí nechápe organizáciu elít, tie veľmi dobre vedia…že plebs bude chcieť spasiteľa aj z opačného tábora…a v podobe Fuellmicha ho dostali…ilúzia, že niečo robí pre plebs… Poznajú vyššiu sociológiu a vedia, že keď plebs vie o niekom, kto už niečo robí…má tendenciu to nerobiť…a tak sú uchránení..

   Send article as PDF   

Check Also

Kto všetko bol s Ficom na korupčnom stretnutí podnikateľov a štátov? Prečo sa ľud skladá na takéto protizákonné stretnutia za zavretými dverami?

Pýtal som sa cez infozákon, kto s Ficom šiel na zločinecké svetové ekonomické fórum, koľko …

One comment

  1. Úplný súhlas, sledoval som ho dlho . Je to podvodnik a klámar a bolo aj jedno viedo v ktorom potvrdil, že žiadny pravnik snim nechce isť do boja proti kovidu.
    Následne spravil nejkú videofrašku ako že tribunál :))).
    Je to podvodnik, ako Greta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *