štvrtok , 13 júna 2024

Ficova vláda pokračuje v šikanovani ľudí a prenasledovaní ľudí za názory

Všimnite si článok, prokurátor v tomto prípade bol sám činný. Podal obžalobu na predajcu drevených sŕdc s nápisom: Za Boha, za národ.

Prečo takto nekonali počas COVID-19, kedy porušovali ľudské práva, šikanovali a prenasledovali ľudí. Prečo Ficova vláda pokračuje v prenasledovani ľudí za takéto veci? A naopak podvodníkov a zločincov prepúšťajú, alebo im znižujú tresty.
https://www.aktuality.sk/clanok/KyyKF7c/kauza-ocistec-michal-suchoba-dostal-za-podplacanie-ludovita-makoa-penazny-trest-90-tisic-eur/

Prečo o tom nepíše riadená alternatíva ako Infovojna, hlavnespravy.sk?  Prečo o tom nehovorí Števko Harabin, autor týchto extrémistickych noviel?

zdroj:
https://dennikn.sk/minuta/3976415/

K téme sa vyjadril aj Kulturblog, ktorý odporúčal voliť Harabina za prezidenta.  Chlapci a dievčatá, hovorí vám niečo konzistentnosť názorov? Už nebuďte zapredajné štetky.
https://t.me/kulturblog/2958

   Send article as PDF   

Check Also

Klamstvám a manipuláciam ospevovania Fica na Aeronete neveria už ani čitatelia..

k článku: https://aeronet.news/robert-fico-je-terminator-pouhych-15-dni-po-atentatu-byl-premisten-do-domaciho-osetrovani-a-v-bruselu-i-v-praze-je-z-toho-panika-cintula-se-pokusil-o-sebevrazdu/ Ďalšie: Lekár hovorí o zázračnom vyliečení Fica. https://www.inenoviny.sk/lekar-cicala-fico-je-uz-doma-stal-sa-zazrak/ Orbán a Fico sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *